Praktycznie doskonały! Zobacz nowe zdjęcia z “Powrotów Mary Poppins” Disneya

“Powrót Mary Poppins” może nie pojawić się w kinach do Bożego Narodzenia 2018 roku, ale zdjęcia z filmu są dostępne pod przykryciem i oczywiście są praktycznie doskonały!

Film, który pojawia się ponad 50 lat po musicalu Disneya z 1964 roku “Mary Poppins”, tym razem Emily Blunt jako magiczna angielska niania, która oferuje radosne lekcje życia wszystkim w jej pobliżu.

Entertainment Weekly udostępnił pokaz slajdów ekskluzywnych nowych zdjęć z sequela, w którym wystąpili także twórca “Hamilton” Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Meryl Streep, Angela Lansbury i Colin Firth.

Hollywoodzka legenda, Dick Van Dyke, lat 91, który zagrał w kominie Bertowi kominiarza naprzeciwko gwiazdy Julie Andrews, powraca na specjalny numer piosenki i tańca.

Nowy film rozgrywa się w Londynie w połowie lat trzydziestych, 25 lat po tym, jak Mary Poppins po raz pierwszy wykorzystała swój czarujący urok, by pomóc opiekunowi ojcu zbliżyć się do swoich oszalałych dzieci, Michaela i Jane.

Tym razem dorosły Michael (Whishaw) mieszka z własną rodziną przy ulicy 17 Cherry Tree Lane, ale zostali spustoszeni przez kłopoty finansowe i utratę ich matriarchy – to jest, dopóki Mary Poppins nie przybyła do podnosić ich duchy, tak jak tylko ona.

Kutas Van Dyke and Julie Andrews in Mary Poppins
Dick Van Dyke i Julie Andrews w 1964 roku w Disney Classic “Mary Poppins”.Getty Images

Twórcy sequela, w tym reżyser Rob Marshall (“Chicago”, “Into the Woods”), powiedzieli EW, że chcą pozostać wierni duchowi oryginału, który zdobył pięć Oscarów, w tym nagrodę dla najlepszej aktorki dla Andrewsa.

Emily Blunt jako Mary Poppins: Pierwsze spojrzenie

3 kwietnia 2017 r00:17

“Bar jest na to wysoko”, powiedział Marshall. “Ale móc iść śladami tej pięknej opowieści o kobiecie, która przynosi magię tej rodzinie, która szuka cudów, nadziei i radości w ich życiu … Czuję wielką odpowiedzialność i cześć każdego dnia.”