Poruszaj kamerą, kamera “Król lew” to najsłodsza rzecz w sporcie

Zapomnij o zrobieniu tej samej starej nudnej fali lub radzenia sobie z niezręcznością kamery buzi.

Teraz chodzi o uroczą kamerę “Lion King”.

Impuls buduje się od kilku lat, ponieważ fani sportu pokazani na jumbotronach podjęli się podnoszenia swoich dzieci w powietrze, jak Rafiki trzymającego Simbę w “Królu lwów”.

The Phoenix Suns unveiled their 'Lion King Cam' in today's game
Oto kamera “Lion King”, w której fani prezentują swoje dzieci na arenie podczas timeoutów, w stylu Simba. BleacherReport / Twitter, Disney

The Phoenix Suns stał się najnowszym zespołem, który zaprezentował kamerę “Lion King” podczas poniedziałkowej nocy przegranej z Los Angeles Clippers. W czasie timeoutów jeden fan za drugim podniósł swoje dziecko, ku uciesze tłumu.

Denver Nuggets, Chicago Bulls, Utah Jazz, Detroit Lions, Colorado Avalanche, Cleveland Indians i inni również wydali cam na szeroką skalę w ciągu ostatnich dwóch lat.

Niezręczność kamery buzi – gdzie para może być bratem i siostrą, na pierwszej randce, “tylko przyjaciele” lub kompletni nieznajomi – blednie w porównaniu do czystej radości z wychowywania dziecka dla wszystkich, by wiwatować.

POWIĄZANE: “Lion King” i “Aladdin” Broadway rzucają epickiego sing-off na lotnisku

I spójrzmy prawdzie w oczy, kamera “Lion King” jest również znacznie lepsza niż kolejna od dawna podstawa profesjonalnych gier.

Al Roker i jego żona Deborah Roberts zostają złapani na Mets Kiss Cam!

Jun.15.201600:36

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.