Pomysł zrobienia zjazdu “Przyjaciół” daje koszmary Matthew Perry’ego

Spotkanie “Przyjaciele” byłoby spełnieniem marzeń, nieprawdaż? Dla długoletnich fanów serialu, absolutnie. Dla jednej z gwiazd serialu – nie ma mowy.

W rzeczywistości sama idea zjazdu nawiedza Matthew Perry’ego podczas snu.

“Mam ten powtarzający się koszmar – nie żartuję sobie z tego. Kiedy śpię, mam ten koszmar, że znowu robimy “Przyjaciół” i nikogo to nie obchodzi – powiedział 47-letni aktor Variety. “Robimy całą serię, wracamy i nikt się tym nie przejmuje. Więc jeśli ktoś mnie zapyta, powiem “nie”.

Matthew Perry ujawnia, jak się czuje w związku z “Friends”

Jun.06.201700:34

Perry może nie doceniać zainteresowania fanów odrodzeniem się “Przyjaciół” tylko odrobinę, biorąc pod uwagę popularność sitcomu w powtórkach i na Netflix. Gdyby wraz ze swoimi partnerami – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc – wrócili, wiele osób by się tym zajął.

Odlew Of
Nie pokazuj tego obrazu Matthew Perry’emu. Może stracić przez to sen.Getty Images / Getty Images

Jest jednak jeszcze jeden powód, dla którego byłby niechętny, by ponownie połączyć siły z resztą obsady i powtórzyć swoją rolę Chandlera..

“Chodzi o to, że skończyliśmy tak wysoko. Nie możemy tego pokonać. Dlaczego mielibyśmy pójść i zrobić to jeszcze raz? “- zapytał.

Innymi słowy, przekonanie Perry’ego do ponownego spotkania wymagałoby wiele przekonywania.

Janice and Chandler - Maggie Wheeler and Matthew Perry on
Chandler Bing nie jest zainteresowany spotkaniem? O mój Boże.NBC

Aby być uczciwym, nie jest on jedyną gwiazdą “Przyjaciół”, która sugeruje, że serial nie może działać w dzisiejszych czasach.

“Żartowaliśmy mówiąc, że jeśli” Friends “zostanie stworzona dzisiaj, będziesz miał kawę pełną ludzi, którzy właśnie wpatrywali się w iPhone’y”, ostatnio żartował Aniston na Thrive Global Podcast Arianna Huffington na iHeartRadio.

Zobacz gwiazdy “Przyjaciół” we wcześniejszych rolach

1 maja 2017 r01:18

W każdym razie, Perry jest obecnie zbyt zajęty, by spędzać czas z Anistonem i gangiem w Central Perk, który niedawno przyniósł jego sztukę “The End of Longing” do Nowego Jorku po ucieczce w Londynie.

Możemy tylko mieć nadzieję, że produkcja nie dawała mu koszmarów.

Śledź Shane Lou na Twitterze.