Po 11 latach wraca obsada “Will & Grace”! “Wydaje się, że zrobiliśmy małą przerwę”

Być może minęło 11 lat, odkąd obsada filmu “Will & Grace” zakończyła się ukłonem. Ale gdy serial wraca do NBC przez co najmniej dwa sezony, to tak jakby nigdy nie odszedł!

DZISIAJ Natalie Morales w serii odrodzonych seriali porozmawiała z gwiazdami Ericem McCormackem (Willem), Debrą Messing (Grace), Megan Mullally (Karen) i Seanem Hayes (Jack) w poniedziałek, a śmiech płynął jak koktajle – które myślimy, że Karen się z tego zgodzi.

“Will and Grace” restartuje się: gwiazdy mówią, że czują się tak, jakby nigdy nie wyszły

18 sierpnia 2017 r05:12

“Kiedy przyjechaliśmy do pracy, byliśmy jak dzieci z klasy przedszkolnej, które się dogadały, i które natychmiast wróciły” – powiedział McCormack..

“Wydaje się, że zrobiliśmy małą przerwę”, dodał Hayes.

“Will & Grace”, który został wyemitowany w latach 1998-2006, być może budził śmiech, ale był także wart uwagi w kwestii gejów, które rozgrywały się w prawdziwym świecie.

Debra Messing as Grace, Eric McCormack as Will, Megan Mullally as Karen, Sean Hayes as Jack are shown in the in the NBC series
Debra Messing, Eric McCormack, Megan Mullally i Sean Hayes z oryginalnego filmu “Will & Grace”.AP

W ciągu swojego ośmioletniego biegu serial zdobył 16 nagród Emmy. Po jej zakończeniu czwórka wyruszyła na osobne sposoby pracy nad własnymi projektami, ale we wrześniu zebrali się razem, aby nakręcić krótki film o zbliżających się wyborach prezydenckich, a iskry znów frunęły. Zanim się zorientowali, nastąpiło przebudzenie.

Wraz z rozpoczęciem występu, zarówno Will, jak i Grace przeszli podziały na swoich znaczących innych i żyją razem ponownie. (Ten finał, który miał miejsce 20 lat w przyszłości, jest ignorowany.)

BĘDZIE & GRACE, Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally, Sean Hayes, 'The Finale'
McCormack, Messing, Mullally i Hayes w finale serii “Will & Grace” w 2006 roku.(C) NBC / Courtesy Everett Collection

Mullally zażartował, że wyrostek z ostrym językiem Karen jest “czysty, trzeźwy i naprawdę miły”, ale potem wyjaśniła: “Jest gorsza niż kiedykolwiek”.

“Jack ma nowy znak aktorski, który będzie nauczał zwany” Jackting “- zauważył Hayes.

Zapoznaj się z ekskluzywnym spojrzeniem na nowy zestaw “Will & Grace”!

27 sierpnia 2017 r03:49

Bez względu na fabułę, po prostu cieszymy się, że je odzyskają. I wygląda na to, że są w tym na dłuższą metę! Jak zauważył McCormack: “Jeśli mają historie, to tak (trzymam się)!”

“Nadal bym to robił od pierwszego razu”, zauważył Mullally. “Więc tak, jestem w!”

“Will & Grace” pojawi się w telewizji NBC w czwartek, 28 września o godzinie 21:00. Rozbij się teraz!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.