Piosenkarz country Tim Wilson umiera w wieku 52 lat

Stand-up komik i piosenkarz country Tim Wilson, który wprowadził oryginalne piosenki do swojej komedii, zmarł w Columbus, w stanie Georgia, w środowy wieczór z powodu ogromnego ataku serca, jego manager Chris Dipetta powiedział DZISIAJ. 

52-letni Wilson pojechał do Columbus z koncertu w Michigan, aby odwiedzić swojego brata w drodze na weekendowy koncert w Birmingham w stanie Alabama, kiedy zaczął się źle czuć, powiedział Dipetta, który pracował z Wilsonem od 30 lat.

“Rozmawiałem z nim wczoraj po południu i powiedziałem, że czuje się źle, brakowało mu tchu, a ja powiedziałem:” idź teraz do szpitala “, powiedział Dipetta, walcząc ze łzami. “Jego brat zabrał go do szpitala, a on miał ogromny atak serca i zmarł o 9:15.” 

Chociaż Wilson nie był powszechnie znany, miał silne i ekspansywne obserwacje, które podziwiały jego humorystyczne piosenki country, takie jak “Garth Brooks Ruined My Life” i “First Baptist Bar & Grill”. Był także współautorem powieści Jeffa Foxworthy’ego “The Redneck 12 Days of Christmas”. 

“Tim był prawdopodobnie jedną z największych postaci, jakie kiedykolwiek widziałem”, powiedział Dipetta, który także zarządzał Foxworthy i Stevem Harveyem. “On był najwspanialszym gawędziarzem, nazywał go” Tennessee Williamsa “komedii, ponieważ miał więcej historii niż ktokolwiek, trudno wyrazić słowami, jaki to był charakter, ale wszyscy go kochali, wypowiedział zdanie, a on”. Dajcie z wami rozmowę godzinami, debatujcie o wszystkim. “

Wilson pracował również ze swoim przyjacielem, Billy Gardell, w filmie “Billy Gardell Presents the Road Dogs” Showtime. Dipetta, która zarządza Gardell, powiedziała, że ​​Gardell często otwierał dla Wilsona na drodze i “byli przyjaciółmi na zawsze”. W czwartek Gardell (“Mike and Molly”) wyraził smutek na Twitterze.

Oprócz wydania kilkunastu albumów, Wilson był częstym gościem w audycjach radiowych takich jak “The John Boy i Billy Big Show”, “The Bob and Tom Show” oraz “Big D and Bubba”. Pojawił się także w “The Tonight Show z Jay Leno”.

“The John Boy i Billy Big Show” złożyli hołd swojemu przyjacielowi i koledze z czwartku ze stroną “in memoriam” na stronie wystawy. Wilson był powracającym graczem w “The Bob and Tom Show” od 1995 roku. Jego koledzy tweetowali jego wspomnienia i nazywali go “przyjacielem i bratem”. 

Inni przyjaciele i fani również opublikowali swoje myśli na kanale na Twitterze.

Wilson przeżył żonę, Deidre i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa, Sophia, 24 i Ari, 15. 

Usługi pogrzebowe odbędą się w ten weekend w Columbus, powiedział jego kierownik.