Paula Abdul i James Corden remake “Przeciąganie przeciwieństw”: Poruszaj się, MC Skat Kat!

Paula Abdul z 1989 r. W filmie “Opposites Attract”, w którym wokalista dostał się z kreskówkową kotką MC Skat Kat, musi być jednym z najbardziej niezapomnianych teledysków wszechczasów.

Dlatego jej remake “prawie ruszać się za ruch” z udziałem gospodarza “Late Late Show” Jamesa Cordena jest po prostu niesamowity!

Klip rozpoczyna się wraz z Cordenem, uzbrojony w animację na żywo Skat Kat, zsynchronizowany z ustami do otwierającego rapu utworu. Niedługo potem dołączył do niego Abdul, a następnie przekazuje pełną rutynę piosenki i tańca.

James Corden Paula Abdul
James Corden pomógł Pauli Abdul odtworzyć swój teledysk “Opposites Attract” na “The Late Late Show with James Corden”, wtorek, 21 lipca (12:37 – 1:37 AM, ET / PT) w CBS Television Network. James Corden pomógł Pauli Abdul odtworzyć swój teledysk “Opposites Attract” w filmie “The Late Late Show with James Corden”, wtorek, 21 lipca (12:37 – 1:37 AM, ET / PT) w sieci CBS Television Network Zdjęcie: Monty Brinton / CBS Ã © 2015 CBS Broadcasting, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżoneCBS

Pamiętaj, aby sprawdzić oryginał, aby w pełni docenić remake.

Zobacz, co Abdul miał do powiedzenia na temat tworzenia tego kultowego klipu podczas jej ostatniej wizyty w maju w dziale DZISIAJ.

Paula Abdul: Koniec “American Idol” jest słodko-gorzki

27.07.201503:45

Śledź Ree Hines na Świergot i Google+.