Paul McCartney ponownie tworzy ikoniczną okładkę albumu The Beatles “Abbey Road”

Minęło prawie 49 lat, odkąd The Beatles wydali swój przedostatni album “Abbey Road”, a także okładkę uliczną, która mu towarzyszyła..

Trudno jednak sobie wyobrazić, że minęło wiele lat, gdy Paul McCartney ponownie zagrał w ikoniczny spacer w poniedziałek.

Legendarny piosenkarz i autor tekstów odwiedził Abbey Road Studios, aby promować wydanie swojej najnowszej płyty “Egypt Station”, co było zapowiadane jako “tajne” przedstawienie. Ale zanim podszedł do mikrofonu, przeszedł przez londyńską ulicę, którą on i John Lennon, George Harrison i Ringo Starr rozsławili w 1969 roku..

Tym razem, zamiast nosić garnitur i chodzić boso, McCartney poszedł na luzie, łącząc jeansy w kolorze wina z sandałami i skarpetkami.

The Beatles album cover Abbey Road
Ikoniczny obraz, który zdobił okładkę “Abbey Road”.TheBeatles.com

Podczas gdy poniedziałkowy spacer był imprezą solową, rocker przyniósł ze sobą kilka znajomych twarzy do końca wycieczki – córki Stelli i Mary były z nim, podobnie jak córka innego słynnego rockera, Liv Tyler.

Właściwie to właśnie Mary sfilmowała zabawę, udostępniając kolejne wideo z przejścia na swoim koncie na Instagramie i opisując je: “Dlaczego Beatles przeszedł przez Abbey Road?”

A jeśli ktoś naprawdę chciałby odpowiedzieć na to pytanie retoryczne, wydaje się, że ten Beatle naśladuje ostatnio swoje ostatnie kroki.

W zeszłym miesiącu McCartney połączył “The Late Late Show” Jamesa Cordena z epicką wersją Carpool Karaoke, a oni zrobili pit stop w innym niezatartym miejscu z historii zespołu – rzeczywisty Penny Lane, który zainspirował hit o tej samej nazwie.

Ale w wieku 76 lat McCartney nie jest zadowolony z tego, że po prostu się ogląda. Oprócz wypuszczenia na stację “Egypt Station” 7 września, rozpocznie 10-dniową trasę po Ameryce Północnej i Europie pod tytułem “Odśwież się”..

Paul McCartney uhonorowany przez królową Elżbietę za osiągnięcia muzyczne

May.05.201800:42