Paul McCartney, data obiadu Warrena Buffetta to iskierka mini-szału

Letnia niedzielna noc w mieście Omaha w stanie Nebraska zawierała obiad z makaronem, lody i pogawędkę na ławce w sąsiedztwie. Ale wrzućcie gwiazdora rocka, Paula McCartneya i miliardera Warrena Buffetta, a zwykły wieczór stał się prawdziwym wydarzeniem na Twitterze i Instagramie..

Autoportret chłopaka z Paulem McCartneyem staje się wirusowy

Jul.15.201401:37

McCartney jest w Nebrasce na poniedziałkowy przystanek w Lincoln, więc złapał obiad, deser i nagłówki z Buffettem, mieszkańcem Omaha i innymi ludźmi w dzielnicy Dundee. Historia na Omaha.com podsumowała niektóre z zabawnych szczegółów, gdy mieszkańcy krzyżowali ścieżki z celebrytami.

View this post on Instagram

Chillin with my homies

A post shared by Tom White (@sp33d_of_white) on

“Chillin z moimi ziomkami” – powiedział 16-letni Tom White z Omaha o zdjęciu na Instagramie, które złapało McCartneya i Buffeta przez ramię, rozluźniając się na ławce. White powiedział DZISIAJ, że on i jego przyjaciele kiedyś przebierali się jak Beatlesi na Halloween, i że zobaczenie McCartneya i zrobienie zdjęcia w niedzielę było zdecydowanie najlepszym dniem jego życia.

Wcześniej, podczas kolacji w włoskiej restauracji Avoli, McCartney cieszył się specjalnym daniem z makaronem bezglutenowym, szef kuchni i właściciel Dario Schicke powiedział Omaha.com. Następnie grupa wyszła na ulicę do eCreamery, gdzie urzędnik powiedział, że McCartney zamówił dwie gałki wanilii. Obrazy uchwyciły dawnego Beatlesa, który zamówił i zjadł swój deser.

Lody również zaangażowały się w akcję dzielenia się za pośrednictwem Facebooka i dodały, że Buffett miał pływak korzenny.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najświeższe wiadomości o rozrywce bezpośrednio na skrzynkę odbiorczą

Dla jasności stwierdzenie, że Paul McCartney był w mieście, nie miało zamiaru go przerwać. Trzeba było krzyczeć.

Według Omaha.com około 50 osób zebrało się, aby przyjrzeć się i sfotografować McCartneya i Buffeta podczas ich wieczoru.

“Zasługuje na miano” Sir “, ponieważ jest grzeczny – powiedział jeden z mężczyzn, który przemawiał do sir Paula.

McCartney, 72, wznowił swoją podróż w zeszłym tygodniu po tym, jak choroba w Tokio w maju zmusiła go do anulowania lub odroczenia wielu dat.

Obserwuj Kurta Schlossera w Google+