Pamiętając Robin Williams: Rok później spogląda się na jedyną w swoim rodzaju gwiazdę

Wtorek mija rok po śmierci Robina Williamsa, a czas niewiele zrobił, by zmiażdżyć utratę jednej z najbardziej kochanych gwiazd branży rozrywkowej.

Rudzik Williams
NORFOLK, VIRGINIA – 26 października: Robin Williams sfotografowany za kulisami przed swoim występem w Ted Constant Convocation Center podczas 30-city tour 26 października 2009 w Norfolk w stanie Wirginia. (Zdjęcie: Jay Paul / Getty Images)Plik Getty Images

W rzeczywistości nadal trudno uwierzyć, że człowiek, który wniósł wiele żywych postaci do życia na dużych i małych ekranach, naprawdę nie ma.

Może dlatego, że od jego śmierci pojawiły się nowe prace – w tym jego ostatni film fabularny “Boulevard”. A może dlatego, że pozostawił po sobie tak niesamowite dzieło.

WIĘCEJ: Robin Williams był “bardzo dumny” z ostatniego filmu, mówi Kathy Baker

Jedno wiemy na pewno, że jeśli chodzi o jego miejsce w Hollywood iw naszych sercach, Williams jest absolutnie niezastąpiony.

1. Jego energia

Jednym z powodów, dla których przyjaciółka i gwiazda Meryl Streep uznali, że śmierć Williama była tak trudna do zaakceptowania, było spowodowane gorączkowym sposobem, z którego był tak dobrze znany w życiu..

“Trudno sobie wyobrazić zatrzymanie nie zatrzymanej energii” – powiedziała w ubiegłym roku DZISIAJ.

Williams przez wiele lat przynosił swój wir energii DZISIAJ wiele razy i wciąż jest to widok, który warto zobaczyć.

Najbardziej niezapomniane chwile Robina Williamsa na DZISIAJ

12 sierpnia 2014 r03:15

2. Śmieje się

Niewielu aktorów sprawiło, że śmialiśmy się tak niezawodnie lub tak długo jak Williams.

https://www.instagram.com/p/mnk6ctKu1r

Pod koniec lat siedemdziesiątych to jego obcy akt w “Mork & Mindy” wprowadził nas w jego humor. W latach 80. jego późno-nocne występy, stand-up specials i filmy takie jak “Popeye” utrzymały ten śmiech przy życiu.

I jak “Hook”, “Aladdin”, “Pani Doubtfire”, “Jumanji”, “Noc w Muzeum” i inne komedie udowodniły, że nigdy nie stracił tego prezentu.

3. Łzy

Oczywiście jedną z rzeczy, które sprawiły, że Williams jest tak wybitnym aktorem, jest to, że nie był po prostu funnymanem. Był równie zręczny, jeśli chodzi o dramaty i mógł inspirować tyle łez, ile śmiechu.

DZISIAJ opowiada o słynnej karierze Robina Williamsa

12 sierpnia 2014 r03:37

“Mork & Mindy” przez kilka miesięcy pozostawał w rozsypce, zanim Williams zachwycił widzów swoją dramatyczną rolą w filmie “The World Garp” z 1982 roku. A jego ruchome role w filmie “Dzień dobry w Wietnamie”, “Dead Poets Society” i “Good Will Hunting” są wciąż regularnie cytowane za ich dzisiejszy wpływ.

4. Jeszcze lepszy ekran

Ale mimo całej swojej pracy w oczach opinii publicznej, praca, którą wykonał poza światłem reflektorów, mogła być dla niego najlepsza.

WIĘCEJ: Pamiętając Robina Williamsa o tym, co byłoby jego 64. urodziny

Kiedy tragiczny wypadek jazdy konnej spowodował, że aktor Christopher Reeve został sparaliżowany, to wieloletni przyjaciel Williams rzucił się na jego stronę, aby rozśmieszyć go przed operacją na śmierć lub życie.

Gdy gwiazda “Supermana” leżała w szpitalnym łóżku, Williams wszedł, włożył lateksową rękawiczkę iw rosyjskim akcencie powiedział: “Twój proktolog jest tutaj na egzamin!”

Christopher Reeve wzruszające słowa na temat Robina Williamsa

13 sierpnia 2014 r00:04

Williams również wspierał Christopher & Diana Reeve Foundation długo po śmierci Reeve’a, ale było to dalekie od jego jedynej charytatywnej pracy.

Jego darowizna doprowadziła go do wspierania dziesiątek innych organizacji charytatywnych, a jego praca z Comic Relief w szczególności pomogła organizacji zebrać ponad 80 milionów dolarów na pomoc potrzebującym.

5. Nadal żyje

Podczas gdy Williams już nie żyje, zdecydowanie żyje w innych.

POWIĄZANI: syn Robin Williamsa prowadzi spuściznę współczucia ojca – w więzieniu

Dotyczy to także jego dzieci, które złożyły w ciągu ostatniego roku piękny, serdeczny komentarz.

Córka Robin Williams: Tata sprawił, że poczuliśmy się mniej samotni

26 lutego 2015 r03:40

Obejmuje także tych, których dotknął w rozrywce, takich jak jego kumpel Billy Crystal, który powiedział widzom Emmy, że Williams jest “najjaśniejszą gwiazdą w komediowej galaktyce” i że “bardzo trudno było o nim mówić w przeszłości, ponieważ jest tak obecny w naszym życiu. “

Z pewnością pozostaje taki w życiu swoich fanów.

Śledź Ree Hines na Świergot i Google+.

Loading...