Oto najlepsze rom-com do oglądania na Netflix tego lata

Właściwa komedia romantyczna nie powinna być aż tak trudna. Dlaczego tak mało ich wartych zobaczenia? Jasne, są takie klasyki jak “Bringing Up Baby” i “Love Actually”, ale wydaje się, że Hollywood nie inwestuje zbyt wiele wysiłku w inteligentne, żwawe, skwierczeć.

Na szczęście Netflix ma. Usługa przesyłania strumieniowego poślubiła swoje olbrzymie ilości oryginalnych dolarów programowych za pomocą najnowocześniejszego systemu algorytmicznego i zdecydowała, że ​​potrzebujemy dużo więcej romantycznych komedii – stat! Oto lista niektórych z jej najnowszych i najwspanialszych ofert, gotowych do wzywania na randkę, kiedy ty naprawdę chcesz Netflix i wyluzować.

Oryginały Netflix

“Ustawić to”

“Set It Up” ustawia scenę niespodziewanych romansów. Również oczekiwani!

Dwóch współpracowników wyłapuje plan, aby uwolnić swoich szefów – ustawiając ich na randce. Moc gwiazdy: Taye Diggs, Lucy Liu (obecnie streaming)

“The Kissing Booth”

The Kissing Booth
Romans jest właśnie w tytule “The Kissing Booth”.Netflix

High schooler Elle zakochuje się w starszym bracie swojego najlepszego kumpla, łamiąc jedną z kluczowych zasad ich przyjaźni. Moc gwiazdy: Molly Ringwald (obecnie streaming)

“My i oni”

Obcy w pociągu, ale tym razem w sposób nie-morderczy! Dwie osoby dzielą się swoimi marzeniami, nadziejami i rozpadami podczas podróży, a 10 lat później spotykają się w samolocie. (obecnie streaming)

“Jak ojciec”

Lubić Father
To wszystko w rodzinie w “Like Father”.Netflix

OK, pomyślcie o tym bardziej jako o tacie-komecie: pracoholiczna kobieta udaje się na podróż poślubną z jej przełożonym ojcem, po tym, jak został zniesiony przez jej narzeczonego. Moc gwiazdy: Kristen Bell, Seth Rogen, Kelsey Grammer (3 sierpnia)

“The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society”

Na podstawie powieści o tej samej nazwie z 2008 roku pisarz tworzy zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey (brytyjska wyspa u wybrzeży Francji) po II wojnie światowej. Przygotuj się na wiele uroku. Moc gwiazdy: Lily James, Jessica Brown Findlay, Matthew Goode. (10 sierpnia)

“Wszystkim chłopcom, których pokochałem wcześniej”

Na podstawie powieści dla młodych dorosłych z 2014 r. Film opowiada o nastolatce, której sekretne listy miłosne stają się publicznie i wstrząsają jej życiem miłosnym. Moc gwiazdy: John Corbett (17 sierpnia)

“Sierra Burgess Is a Loser”

To nie jest zbyt miłe do powiedzenia! Ale w tym filmie, zuchwały nastolatek łączy się ze swoją popularną dziewczyną z liceum, by zyskać sobie sympatię. Pomyśl “Cyrano de Bergerac” o młodszym zestawie i jesteś na dobrej drodze. (7 września)

Warto też przytulić się do: “Alex Strangelove”, “Ali’s Wedding”, “Catching Feelings”, “Ibiza”, “Niezastąpiony Ty” i “The Week Of”, wszystkie aktualnie transmitowane.

Rom-Com Classics

Jeśli nie jesteś gotowy na zanurzenie palców w niesprawdzonych wodach rom-com, oto kilka na Netflix znajdziesz przyjazne i znane.

Tradycyjny Rom-Coms

ZAPOMNIENIE SARAH MARSHALL
Zapamiętaj “Zapominasz Sarah Marshall”? Z pewnością tak!Kolekcja Everett

“Can not Buy Me Love” (1987), “Zapominając o Sarah Marshall” (2008), “13 Going on 30” (2004), “Jak stracić faceta w 10 dni” (2003)

Historie o nadchodzących wiekach

Piękno and The Beast
Ostatnia róża! “Piękno i bestia” z zeszłego roku.Netflix

“A Cinderella Story” (2004), “Ella Enchanted” (2004), “Piękno i bestia Disneya” (2017)

Iść do kaplicy

MAMA MIA!, front, from left: Christine Baranski, Meryl Streep, Julie Walters, 2008.
“Mamma Mia” sprawi, że będziesz tańczyć i czuć się romantycznie.Kolekcja Everett

“Mamma Mia!” (2008), “Wesele” (2013), “Rok przestępny” (2010), “Kocham cię, człowieku” (2009), “Licencja na śr.” (2007)

Filmy LGBTQ

“Przystojny Diabeł” (2017), “Niebieski jest najcieplejszym kolorem” (2013), “Carol” (2015)

Przyjaciele 4-Ever

Szukam a Friend
Gdy świat dobiega końca, “Poszukiwanie przyjaciela” jest prawdziwym przedmiotem z listą podręczną.Netflix

“Przyjaciele z kolegium” (2017), “Śpiąc z innymi ludźmi” (2015), “Poszukiwacze przyjaciół na krańce świata” (2012)

Na pewno każdy znajdzie tu coś, w czym mógłby się zakochać!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.