Oto jak stworzyć własny kolaż # 2016BestNine na Instagramie

Chcesz szybko podzielić się najlepszymi momentami społecznymi w 2016 roku?

Z hashtagiem # 2016BestNine pojawiającym się na setkach tysięcy postów na Instagramie, gdy rok zbliża się do końca, istnieje prosty sposób na dołączenie do zabawy.

Możesz być podobna do Kathie Lee Gifford TODAY, Hoda Kotb i Carson Daly w dzieleniu się swoimi najlepszymi wspomnieniami z 2016 roku za pomocą tej aplikacji internetowej, aby stworzyć własną # 2016BestNine.

Oto najlepsze posty na TODAY.com w 2016 roku

30 grudnia 2016 r01:37

View this post on Instagram

So long year. #2016bestnine

A post shared by Carson Daly (@carsondaly) on

Aplikacja umożliwia złożenie kolażu zawierającego dziewięć najpopularniejszych “ulubionych” zdjęć z Twojego profilu w ubiegłym roku. Po prostu wpisz swój uchwyt Instagram, a kolaż automatycznie generuje.

Ta aplikacja została stworzona po raz pierwszy w zeszłym roku, ale została zaktualizowana, aby wszystkie najlepsze wspomnienia z 2016 r. Mogły znajdować się w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy jesteś uroczym szczeniakiem, takim jak Charlie z TODAY, czy brytyjską rodziną królewską..

View this post on Instagram

My #2016bestnine! I paw-ppreciate all of the ❤.

A post shared by TODAY Puppy (@todaypuppy) on

Ponadto, dla obsesji Insta, aplikacja informuje również, ile totalnie polubiło twoje zdjęcia otrzymane w ubiegłym roku, pozwalając ci mieć swój własny moment Kylie Jenner, gdy zobaczysz, że wszystkie te lubi spiętrzone razem.

Fajnie jest też zobaczyć, jakie momenty najbardziej przyciągnęły w tym roku rodzinę i przyjaciół. Sprawdź aplikację tutaj.

Kto zdetronizował Taylor Swift jako królową Instagramu?

Dec.01.201601:38

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.