Oto, gdzie Mario Lopez sądzi, że jego postać “Uratował przez dzwonek” będzie teraz

Hej, hej, hej, co się ostatnio dzieje z A.C. Slater? Dogoniliśmy Mario Lopeza, aby dowiedzieć się, gdzie jest teraz hunky zapaśnik Bayside High.

“A.C. Slater prawdopodobnie byłby żonaty, ma około pięciu, sześciu dzieci, myślę, że gdzieś uczy, a po udanej karierze, jak sądzę, wrestlingu,” powiedział Lopez DZISIAJ.

Wspomnienie! Mario Lopez opowiada o ulubionych momentach “Uratowany przez dzwonek”, mullet

Jun.19.201803:38

Ale czy poślubiłby swoją dziewczynę ze szkoły średniej, Jessie Spano?

– Nie, nie, nie, on by się ruszył – powiedział Lopez. “Może się ożenił, rozwiódł i zakończył z nią, ale początkowo nie. Musiał żyć światem.

“Kocham ją” – dodał Elizabeth Berkley. “To kochanie, prawdopodobnie rozmawiam z nią i utrzymuję z nią kontakt najbardziej, ale rozmawiam z nimi wszystkimi”.

Wspominał także o jednym z niezapomnianych momentów “Uratowany przez dzwonek”: niesławny odcinek, w którym Jessie zostaje uzależniona od pigułek kofeinowych.

Uratowany by the Bell
Mario Lopez wspominał o swojej dziewczynie z Bayside, Jessie Spano.NBC przez Getty Images

“To było poranne show w godzinach porannych, więc nie można było zrobić czegoś takiego, jak twarde narkotyki, musieliście robić tabletki na kofeinę, o których istnieniu nawet nie wiedziałem” – powiedział Lopez. “To w zasadzie kawa, prawda?” Nie wiedziałem nawet, że to wszystko, i tak zaczęło się, jak w klasycznym, małym, klasycznym momencie.Ona jest dobra w robieniu tego w rytm i byciu z nim. “

Lopez miał także mnóstwo czasu na ekranie z udziałem Marka-Paula Gosselaara (Zack Morris). Jego ulubiona chwila z udziałem pary dotyczyła kłótni o nowego studenta Zacka i Slatera, którzy obaj chcieli się umówić.

“Właściwie to ja układałem choreografię”, ujawnił Lopez. “Powinienem dostać kredyty koordynatora kaskaderów, ale tak, zrobiłem to w rzeczywistości, powiedziałem,” Będę cię naciskał, a potem mnie popychasz “. To był mój pierwszy koordynator kaskaderski, nikt nie ucierpiał – było fajnie, chcieliśmy, żeby wyglądał naprawdę. “

Uratowany by the Bell
Mario Lopez powiedział, że scena walki Slatera z Zackiem (Mark-Paul Gosselaar) była jedną z jego ulubionych.Paul Drinkwater / NBC przez Getty Images

Wiele z najlepszych wspomnień “Saved by the Bell” Lopeza miało miejsce poza salami w Bayside.

“Za każdym razem, gdy wychodziliśmy z klasy, było fajnie, jak na przykład na plaży, w Palm Springs, Vegas lub na Hawajach” – powiedział.

“Saved by the Bell” miał wiele przesadzonych fabuł, ale jest jeden szczególnie wyróżniający się dla aktora.

Uratowany by the Bell
“Uratowany przez dzwon” trwał od 1989 do 1993 roku.Getty Images

“Wszystkie wątki były absurdalne,” powiedział Lopez. “Pamiętam, że miałem kameleona, który umarł, ale na początku miał być szczeniakiem, ale oni znowu pomyśleli, bo w sobotę rano śmierć dzieciaków była zbyt trudna dla dzieci. do kameleona, bo najwyraźniej nikt nie jest wrażliwy na gady, więc to był zabawny fakt.

Lopez spojrzał nawet na charakterystyczną barwę Slatera.

“To było naprawdę agresywne, kiedy zaczynałem” – wspominał. “To była kędzierzawa, gruba mulletka, nie wiedziałem nawet, że mam barwę, to była niezamierzona cefalka, nie wiedziałem, że to coś w tym stylu, ale pamiętaj, że w tamtych czasach, Mel Gibson, Steven Seagal, oni wszyscy mieli taką barwę, więc myślę, że podobało mi się tych chłopaków za dnia, więc to w pewnym sensie skończyło się tak, ale nie, nie sądzę, że to przyjdzie z powrotem.”

Uratowany by the Bell
Getty Images

Lopez jest teraz tatą dla dwójki dzieci, 7-letniej Gii i 4-letniego Dominica – ale nie są jeszcze fanami “Saved by the Bell”.

“Moje dzieci nawet nie oglądają, co jest wycieczką” – powiedział Lopez. “Rozmawiam z dziećmi wszystkich innych, oni to oglądają.”

Żartował: “Może zrobią restart i moje dzieci będą w nim, kiedy będą starsze.”