Oto dlaczego Drew Barrymore zadeklarowała swoją miłość do Jake’a Gyllenhaala na czerwonym dywanie

Gwiazda “Santa Clarita Diet” Drew Barrymore uderzyła w czerwony dywan na sezon dwie premiery jej przeboju Netflix z nieoczekiwanym akcesorium czwartek.

To nie jej biżuteria ani sprzęgło przyciągnęły uwagę wszystkich, ale raczej duży, odważny, ręcznie malowany znak, który ogłosił jej miłość do aktora Jake’a Gyllenhaala.

Obraz: Netflix's
Drew Barrymore uczestniczył w premierze dwóch sezonów Netflix “Dieta Santa Clartia”, mając w ręku specjalną wiadomość.Getty Images

Znak miał na celu wynagrodzenie za fakt, że Barrymore ostatnio odniosła się do Gyllenhaala jako najmniej utalentowanego aktora pośród jej byłych gwiazd.

Może to zabrzmieć, ale w jej obronie dokonała tego objawienia pod wpływem diety.

W środę Barrymore odwiedził “The Late Late Show” i zagrał w jednej z ulubionych gier Jamesa Cordena “Spill Your Guts lub Fill Your Guts.”

Założenie jest proste – odpowiedz na jedno z trudnych pytań gospodarza lub skorzystaj z jednego z mniej apetycznych przystawek, które oferuje. Więc kiedy poprosił Barrymore o ocenę jej byłych gwiazdorów z najbardziej utalentowanych na najmniej, jedyną alternatywą było zejście z dwóch indyczych jąder.

“Będę szczery”, powiedział Cordon, prezentując jej tak zwane jedzenie. “Nie wiedziałem nawet, że indyk ma jądra.”

Ponieważ pytanie pojawiło się w połowie gry, po tym jak aktorka już wypiła filiżankę śliny ptaków – nie, naprawdę – zdecydowała się zabrać głos.

Drew Barrymore plays
Drew Barrymore gra “Spill Your Guts lub Fill Your Joke” z udziałem Jamesa Cordena w “Late Late Show”.CBS

“Adam, Hugh, Jake!” Tak jak w Adam Sandler, Hugh Grant i Jake Gyllenhaal, w tej kolejności.

Oooo.

“Kiedy następnym razem natknę się na niego, będę jak” Dude! To było jak sprzedanie cię w dół rzeki lub zjedzenie kulki z indyka “, powiedziała to wyraźnie. “A tak przy okazji, nie obchodzi mnie nawet, czy mnie nienawidzi, nie jestem (jedząc).”

Ale jak jej znak dowiódł, w końcu bardzo jej zależało na uczuciach przyjaciółki.

Drew Barrymore o graniu z mamą zombie na “diecie Santa Clarita” i byciu prawdziwą mamą na planie

Mar.20.201805:50