Oto 5 najlepszych piosenek karaoke wszechczasów

Karaoke: słowo, które w sercach ludzi uderza radością i przerażeniem. Może obudzić gwiazdę rocka, sprawić, by ukochani ludzie zaczęli się kryć i sprawić, że ludzie ukryją się pod stołem ze strachu przed wciągnięciem na scenę.

Ale wybór właściwej piosenki jest tak samo ważny, jak możliwość śpiewania. “Świetna piosenka karaoke musi składać się z trzech komponentów” – powiedział David Jacobson, założyciel i dyrektor generalny dostawcy rozrywki na żywo TrivWorks.

Gloria Estefan and George Michael will help you in your karaoke journey.
Gloria Estefan i George Michael pomogą ci w podróży karaoke.youtube

“Jeden, cała publiczność – nie tylko wykonawca – musi o tym wiedzieć” – powiedział. “Po drugie, musi to być zabawna lub ciekawa piosenka – optymizm jest świetny, ale nie musi być, a po trzecie, musi budzić emocje emocjonalnie w pomieszczeniu – najlepiej wywołując radość, śmiech lub to, co cofa nas nostalgicznie do naszej młodości. “

A więc, aby mieć nadzieję, że zdobędziesz mikrofon w mgnieniu oka, oto pięć doskonałych melodii karaoke, które powinny pasować do każdego pomieszczenia, dzięki uprzejmości ekspertów. Nie przestawaj wierzyć “!

“Do not Stop Believin”, “Journey

“Niezwykle popularny, każdy o tym wie, idealny do śpiewania w pełnym pokoju” – powiedział Jacobson. “Również nostalgiczny, wzruszający i po prostu świetny do śpiewania!”

“Conga”, Gloria Estefan i Miami Sound Machine

“Ludzie lubią swojskość, więc świetna piosenka karaoke jest znanym klasykiem lub aktualną piosenką z Top 40” – powiedziała Martise Moore, autorka i regularna w Backstage, jej lokalny bar karaoke w Culver City w Kalifornii. “Chodzi o tworzenie i dzielenie się doświadczeniami”.

“Nieostrożny szept” autorstwa Wham! z udziałem George’a Michaela

“Kocham” Careless Whisper “, ponieważ od pierwszych nut ludzie wiedzą, jaka to piosenka” – mówi Kyle Monson, partner agencji marketingowej Codeword, który w czwartkowe wieczory uderza w swoje barki karaoke w Nowym Jorku. “Piosenka powinna być zabawna, aby słuchać, lub jeśli jest to smutna piosenka, musi być tak niesamowicie dramatyczna, że ​​staje się zabawną piosenką.”

“Kocham cię zawsze na zawsze”, Donna Lewis

“To idealne połączenie dobrej, niegdyś wszechobecnej piosenki, o której ludzie zapomnieli” – mówi Brad Nelson, producent Queens, nowojorskiego klubu QED “Every Now and Then I Fall Apart”. karaoke. “Ja osobiście nie mogę uderzyć w żadną nutę na moście, ale wszyscy śpiewają, więc to nie ma znaczenia.”

“To koniec świata, jaki znamy (I I Feel Fine)” R.E.M

“To optymistyczne, szybkie tempo, większość ludzi wie i lubi to, każdy może zaśpiewać refren, ale nie wszyscy mogą zaśpiewać resztę” – mówi Jacobson. “Jeśli masz kogoś, kto zapamiętał słowa, takie jak ja, może sprawić, że będzie to prawdziwa zabawa i wyjątkowe przeżycie dla całego pokoju”.

Leslie Odom Jr. ujawnia, w jaki sposób urządzenie do karaoke pomogło mu w “Hamilton”

17 kwietnia 2016 r01:10

Na koniec kilka ogólnych rad: Poszukaj dużego refrenu z harmonią i wezwaniem i odpowiedzią publiczności. I unikaj ballad z pochodniami, smutnych melodii country i rapu, które rzadko działają, radzi Monson.

“Niech ktoś inny zaśpiewa” Lato “69 ‘i” Całkowite zaćmienie serca “, dodaje. “Stać cię na więcej.”

Śledź Randee Dawn na Twitterze.