Ostatnia brzydota Trumpa skierowana jest na spojrzenia Jolie

Donald Trump to wiele rzeczy. Ale jedna rzecz, z której nigdy się nie pomylił, to ktoś, kto boi się mówić w myślach.

Niezależnie od tego, czy Rosie, Meredith Vieira, Martha Stewart, Mark Cuban, czy nawet Merv Griffin, The Donald nigdy nie był nieśmiały, by zrobić zdjęcie innej celebrytce.

A teraz, wygląda na to, że kolej Angelina Jolie narysuje ogień Donalda.

Podczas wywiadu przeprowadzonego na kanale CNN “Larry King Live” na początku tego tygodnia Trump zajął się publicznym postrzeganiem Angeliny.

“Angelina Jolie jest niesamowita, ponieważ wszyscy myślą, że jest taka piękna. I nie mówię, że jest nieatrakcyjną kobietą, ale nie jest pięknością, w każdym momencie wyobraźni – powiedział Trump. “Jeśli chodzi o piękno, to nie jest piękna. Ona jest ładną kobietą. Ona jest ok. Ale ona nie jest piękną pięknością. “

89 zdjęć

Pokaz slajdów

Angelina Jolie

Ta wielokrotnie nagradzana aktorka i aktywistka jest jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood.

I co dokładnie sprawia, że ​​The Donald jest tak estetycznym miłośnikiem? Pozwolimy mu wyjaśnić.

“Naprawdę rozumiem piękno. I powiem ci, ona nie jest – mam własną Miss Universe. Mam własną Miss USA. Mam na myśli, że mam wiele różnych rzeczy. Rozumiem piękno, a ona nie jest – proklamował z dumą Trump.

To, co zrobiła Angelina, zniechęciło go do tego?

“Pamiętam, że kilka lat temu na ceremonii rozdania Oscarów Francuzki związała się z bratem. Daje jej pocałunki brata, jak nigdy przedtem w moim życiu. A ona właśnie powiedziała, że ​​pokochała Billy’ego Boba Thorntona w tylnej części limuzyny po drodze – wyjaśnił Trump. – A tak przy okazji, nie chciałbym uścisnąć jej dłoni.

Ale to, co najwyraźniej trapi Trumpa, to fakt, że Angelina jest teraz znana jako globalny ambasador.

“A teraz jest jak przedstawiciel Organizacji Narodów Zjednoczonych i światowy pokój głodowy i całe to gówno” – kontynuował. “Nazywa się daj mi spokój.”

A potem, jak tylko Donald może, odwrócił bieg i pochwalił aktorkę za jej wysiłki.

“Nawiasem mówiąc, dokonała niesamowitej transformacji. Daję jej kredyt – zakończył. “Niesamowity. Gdybyście mieli rzeczy i robili rzeczy, które ona robiła, i bycie tym przedstawicielem kobiet i świata, jest niewiarygodne. Więc daję jej duży kredyt. Dokonała jednej z wielkich przemian, jakie kiedykolwiek widziałem. “