Oprah otwiera się na temat narkotyków, nadużyć

Kiedy Billy Bush usiadł z Oprah na nieprzewidywalny wywiad, nie było żadnych uchwytów ani przerw – tylko 40 minut niestrzeżonego pytania i odpowiedzi.

“To niesamowicie ekscytujące, ponieważ na mojej liście najbardziej poszukiwanych wywiadów jesteś na drugim miejscu” – powiedział Billy Oprah, gdy odwiedził ją na scenie w ramach naszego Tygodnia Access Oprah.

“Och, naprawdę, kto jest pierwszy?” Zapytała Oprah.

“Steadman”, uśmiechnął się Billy, ale tylko po to, by wyśmiewać się z Oprah. “Każdy facet, który ma Oprah jako dziewczynę, mam na myśli, że to dobry koleś. Chcę z nim porozmawiać.”

“To dobrze, to naprawdę dobrze” – uśmiechnęła się.

Przez ponad 20 lat jako królowa talk show, Oprah zasiadła prawie z każdego niemal dnia, w tym amerykańskiej rodziny królewskiej.

“Zrobiłeś JFK, Jr. i oglądałem ten wywiad, zauważyłem, że się denerwujesz, chciał promować [magazyn] George’a, chciałeś się dowiedzieć, jak to jest być amerykańskim księciem” – zasugerował Billy.

“Tak, jak to jest być tym małym chłopcem pod biurkiem, w którym wszyscy się zakochaliśmy” – wyjaśniła.

Oprah sprawiła, że ​​wszyscy czuli się jak w domu na planie. A może powinienem powiedzieć prawie wszyscy.

“Kiedy kiedykolwiek przekroczyłeś linię kariery, w której myślałeś, że nie powinieneś był tego robić?” Billy zastanawiał się.

“Sally Field zwykła spotykać się z Burtem Reynoldsem, a ja zadałem to okropne pytanie, to było złe pytanie, nie zrobiłbym tego dzisiaj”, powiedziała. Billy próbował dostać niechętną Oprah, by powiedzieć mu przerażające pytanie.

“Nie zadałeś pytania o seks, czy coś w tym stylu?” Zapytał Billy. “Czy zapytałeś, jaka jest płeć z Burtem Reynoldsem?”

“Nie, to było gorsze niż to, było gorsze niż seks” – przyznała.

“Gorzej niż seks?” Billy powiedział zaskoczony.

“To było pytanie o włosy”, powiedziała.

“Pytałeś o … nie możesz tego zrobić,” Billy roześmiał się, wskazując na swoją głowę.

“Tak, nie możesz tego zrobić,” uśmiechnęła się.

Oprah otwarta książka

O tak. Toupees i seks – oba złe pomysły na wywiad. Podczas gdy Oprah wyraźnie nie boi się tam pojechać, co się dzieje, gdy stoły są obracane?

“Czy jesteś całkowicie otwartą księgą, czy też są jakieś części twojego osobistego życia, które nie są po prostu dla telewizji?” Zapytał Billy.

“Cóż, jeśli nie, nie wiem, co to jest”, powiedziała. “Jestem tak otwartą księgą, że w pewnym momencie mojej kariery Bill Cosby, będąc dobrym przyjacielem, zadzwonił do mnie i powiedział:” Czy masz jakieś dzieci ukryte w sierocińcu gdzieś, co ukryłeś w innym życiu? I powiedziałem: “Nie” Mówi: “Jeśli to zrobisz, po prostu mi powiedz, nie musisz nikomu mówić … Czy jest coś jeszcze, co ci pozostało do opowiedzenia?”

I choć Oprah od dawna jest otwartą księgą, to jej otwartość często pomaga innym leczyć.

“Z tymi wszystkimi rzeczami, z którymi masz do czynienia, to prawie jakbyś był rodzajem terapeuty w Ameryce” – powiedział Billy..

“Czy zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie byłam u terapeuty!” zawołała.

“Musisz iść, to jest tak,” Billy roześmiał się.

Ale dla Lady O nie ma takiej potrzeby. Po 20 latach i ponad 3 700 wystawach Oprah może być doradcą, a jej ostatnie wezwanie do działania w sprawie schwytania oskarżonych pedofilów jest jak ćwiczenie samoleczenia.

“Ci mężczyźni, którzy zrobili to dla ciebie lata temu, kiedy byłeś dzieckiem, czy mógłbyś z nimi tutaj pokazać? Przynieś je i skonfrontuj się z nimi?” powiedział, odnosząc się do opowiadania Oprah o nadużyciach w dzieciństwie.

“Nie sądzę, aby przyniosło to dla mnie większe dobro, po pierwsze, jeden z nich nie żyje, a to nie służy większemu dobru, ponieważ to wszystko dałoby o mnie wszystko. być w stanie upoważnić kogoś innego do zrobienia tego w swoim życiu “- odpowiedziała szczerze.

Część inspiracji Oprah pochodzi od dzieci. I chociaż ona nie ma żadnej z nich, zastanowiła się nad adopcją.

“Jeżdżę do Afryki co najmniej dwa razy w roku i za każdym razem, kiedy jeżdżę, mam tam dzieci, które sponsoruję, więc jestem ich przybraną matką i zmagałem się z tym, czy powinienem je sprowadzić”, powiedziała powiedziany. “Naprawdę myślałem o tym.”

“Zanim pęknięcie pękło”

Zawsze szczera, w przeszłości Oprah po raz pierwszy wyjawiła boleśnie prywatne tajemnice i powiedziała Billy’emu o najtrudniejszym. “Wiele lat temu miałem kobietę w moim show, która mówiła o narkotykach i o tym, jak uzależniła się od swojego chłopaka, a ja użyłem narkotyków w latach dwudziestych z tym chłopakiem i byłem bardziej uzależniony od chłopaka niż z narkotykami”. ujawniła. “Największe było zatem dopuszczenie do używania narkotyków w telewizji.”

“To było pęknięcie, prawda?” Zapytał Billy.

“Tak, no cóż, to nie było nazywane crackem w czasie, nazywało się freebasing, zanim pękło” – przyznała.

Ale narkotyki nie były jedyną sprawą, którą Oprah zmuszona była publicznie skonfrontować.

“W 1997 r. Wydałeś publiczne oświadczenie mówiące, że byłeś heteroseksualny, ponieważ istniała ta ślepa plotka” – powiedział Billy. “Gdyby teraz było, czy zrobiłbyś to jeszcze raz?”

“Zrobiłbym to i więcej,” odpowiedziała. To było wredne, to było złe, które zaczęło żyć własnym życiem z powodu jakiegoś reportera, który zdecydował, że to będzie urocze, ale prawda jest taka, że ​​gdybym był gejem, powiedziałbym lata temu, miałbym imprezę na antenie “.