Oprah dzieli się szczegółami z jej wesołego dnia z Doria Ragland

Doria Ragland, mama świeżo upieczonej księżnej Sussex (była Meghan Markle), spędziła swoje dni w rzadkiej firmie, teraz, gdy jest członkiem rozszerzonej brytyjskiej rodziny królewskiej.

Ale spędziła też trochę czasu z amerykańską rodziną królewską – czyli Oprah Winfrey!

Oprah Winfrey arrives at St George's Chapel at Windsor Castle for the wedding of Meghan Markle and Prince Harry. Saturday May 19, 2018 / Doria Ragland arrives for the wedding ceremony of Britain's Prince Harry, Duke of Sussex and US actress Meghan Markle
Oprah Winfrey i nowa przyjaciółka Doria Ragland na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle 19 maja br.Reuters / Getty Images

Gdy Winfrey wyjaśniła Entertainment Tonight podczas spaceru po czerwonym dywanie na premierze jej nowej serii OWN, “Love Is ___” w poniedziałek, para wyszła przed królewskim ślubem. Więc co poszło w dół?

Joga i kumkwaty!

“Mama Meghan przyszła do mojego domu i zostawiła obładowana prezentami” – wspomina Winfrey. “Wiesz, jakie były prezenty? Po pierwsze jest świetna w jodze, więc powiedziałam:” Przynieś swoją matę do jogi i swoje zakradanie, na wypadek gdybyśmy po prostu chcieli uprawiać jogę na trawniku “.

Para również zjadła deser na bazie kumkwatów z lokalnych kumkwatów.

“Ona powiedziała:” Uwielbiam kumkwaty “i powiedziałem:” Mam kumkwatowe drzewo! “, Powiedziała Oprah, co ma sens: wyobrażamy sobie, że ma jedną z nich. każdy rodzaj drzewa owocowego.

Obraz: Royal Wedding
Księżna Sussex i jej matka dzień przed wielkim ślubem.Basen przez Reuters

“Dla wszystkich ludzi, którzy powiedzieli, że dostaję jej prezenty i próbuję przekupić ją na rozmowę kwalifikacyjną – oni byli kumkwatami” – zażartowała Winfrey. “Jeśli kumkwat da ci wywiad, jestem za to!”

Kilka tygodni po ślubie oboje patrzyli, jak Markle i książę Harry przechadzają się po przejściu, co Winfrey nazwał “transformacją”.

“To było więcej niż wesele, pomyślałem”, powiedziała. “To był moment kulturowy, a ty nie mógłbyś tam być ani oglądać w telewizji … i nie uważać, że nastąpiła zmiana, która właśnie się wydarzyła w środku.”

Royal Wedding: Idris Elba, Oprah Winfrey, więcej przybywają do Zamku Windsor

19 maja 2017 r03:23

Śledź Randee Dawn na Twitterze.