“Odzyskałem swoje życie”: Avril Lavigne tworzy pierwszy czerwony dywan w ciągu 2 lat

Avril Lavigne powróciła!

Piosenkarka “Sk8er Boi” pojawiła się na swoim pierwszym czerwonym dywanie w dwa lata w zeszły piątek, kiedy to pokazała się w 25. rocznym wyścigu na Erase MS Gala w Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii..

Avril Lavigne makes first red carpet appearance in 2 years on April 20, 2018
Avril Lavigne wzięła udział w 25. dorocznym wyścigu, by uśpić MS Galę w The Beverly Hilton 20 kwietnia. Był to pierwszy czerwony dywan w wieku 33 lat za dwa lata.Neilson Barnard / Getty Images

Znana prywatna piosenkarka, której profil jest jeszcze niższy od czasu zdiagnozowania choroby z Lyme w 2014 roku, powiedział Entertainment Tonight, że jest podekscytowana wydaniem nowej muzyki, nad którą pracowała..

“Czuję się o wiele lepiej” – powiedziała 33-letnia piosenkarka o swoim zdrowiu. “To był długi czas, ponieważ mogłem tu być, a teraz nagrywam płytę, Odzyskałem swoje życie, co jest niesamowite, jest to coś, nad czym wciąż pracuję każdego dnia, a po prostu wdzięczny tworzyć muzykę. “

Zaznacz krosna sezonowe, wywołując obawy o chorobę z Lyme, wirus Powassan

May.04.201703:29

Lavigne, która zasiada w radzie dyrektorów Fundacji Stwardnienia Rozsianego Nancy Davis, powiedziała, że ​​fani powinni spodziewać się, że jej nowy rekord będzie głęboko osobisty.

“Napisałem naprawdę mocny album, naprawdę emocjonalny, odzwierciedlający miejsce, w którym jestem dzisiaj” – powiedziała, dodając, że spodziewa się, że za dwa tygodnie ukończy nagrywanie i planuje wydać album w tym roku..

“To znaczy, piszę wszystkie moje piosenki i zawsze je mam, a te piosenki są inne” – dodała. “Po prostu piszę o tym, przez co przechodzę.”

https://www.instagram.com/p/Bh0OU39HWoo

W grudniu 2016 roku Lavigne zameldował się z fanami, aby ogłosić album, który pierwotnie miał ukazać się w 2017 roku. Piosenkarz wykorzystał okazję, by podziękować wszystkim, którzy ukorzyli ją, podczas gdy ona walczyła o odzyskanie zdrowia.

“Chciałem najpierw podziękować moim fanom za waszą cierpliwość i wsparcie podczas mojego czasu spędzonego w mojej walce z chorobą Lyme w ciągu ostatnich dwóch lat”, napisała na Instagramie. “To nie była tylko ciężka bitwa, ale także oświecająca i będzie odzwierciedlać moją nową muzykę, artyzm, życie i osobiście.”

https://www.instagram.com/p/BYem6Ggn3Il

W sierpniu ubiegłego roku piosenkarka dała fanom do zrozumienia, że ​​album jest nadal w użyciu.

“To było długie wyzdrowienie i chcę się upewnić, że to jest dla was idealne” – napisała.