Od imprez tanecznych Boy George do domowych filmów: 5 ulubionych momentów Ellie Kemper

Przypuszczamy, że wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć. Wąchać.

Składamy licytację Ellie Kemper, która dołączyła do Willie Geist, Tamron Hall, Natalie Morales i Al Roker jako współgospodarz przez 9 godzin w ciągu ostatnich kilku tygodni. Od momentu, gdy pojawiła się na placu i otrzymała prezent powitalny (fartuch, budzik, kufel lodów Ben & Jerry i oszałamiający kubek Pop Fix), wiedzieliśmy, że jej duży uśmiech i “nierozerwalny” urok dodadzą coś specjalnego dla naszych już wypełnionych zabawą poranków.

Oczywiście tak naprawdę nie jest do widzenia. Wiemy, że niedługo wróci do studia, ale w międzyczasie jesteśmy gotowi podzielić się naszymi ulubionymi chwilami DZISIAJ z tym “promieniem słońca”.

1. Sposób, w jaki tańczyła z dziewczynami Piątej Harmonii.

Między setami na placu, panie z Fifth Harmony przechadzały się w Studio 1A, aby zademonstrować kilka ich charakterystycznych ruchów, w tym spinkę do włosów i – żebyś nie zapomniała – “popowy łup”. Ellie była grą, do której można się przyłączyć, a sprawy stały się trochę dzikie. Szczerze mówiąc, trudno było zobaczyć, gdzie skończyła się dziewczyna, a Ellie zaczęła.

Ellie Kemper and Fifth Harmony
DZISIAJ

2. Jej niesamowite wykonanie teledysku do tańca Vogue’a Channinga Tatuma.

Newsflash, Channing: Nie masz nic na temat naszej dziewczyny, Ellie. Gwiazda “Magic Mike XXL” mogła pokazać kilka poważnych ruchów tanecznych w sieci internetowej Vanity Fair w sierpniu 2015 roku – i, tak, mogło to być imponujące. Ale kiedy dano mu szansę odtworzenia swojego 30-sekundowego klipu, Ellie pokazała nam, że ona również może być właścicielem “funkowego kurczaka” i “hula”. Nie wierzcie nam? Sam zobacz:

Ellie Kemper ponownie tworzy ruchy taneczne Channinga Tatuma

Jul.02.201502:01

3. Tym razem została zahipnotyzowana na żywo.

Er, w pewnym sensie. Kiedy Al Roker i Natalie Morales TODAY znalazły się w transfixie przez profesjonalnego hipnotyzera Richarda Barkera (Al zakończyła odcinek wyjący na Księżycu), Ellie udowodniła, że ​​jej żywa osobowość jest rzeczywiście “niezniszczalna”. Nie mogliśmy nie zauważyć jej chichotu i od czasu do czasu otwierając oczy, żeby rzucić okiem na studio.

DZISIAJ
DZISIAJ

Kotwice DZIŚ mogą być zahipnotyzowane (no, niektóre z nich). Oglądaj wycie Al na księżycu

17 lipca 2015 r20:11

4. Kiedy usunęła ruch z Boyem George’em, stając się najbardziej sympatyczną, nieprawdopodobną parą.

Przed meczem Match Culture Club Boy George ze słoneczną Ellie Kemper i dodaj kilka klasycznych ruchów tanecznych i masz przepis na magię. Zostaliśmy całkowicie sparaliżowani przez tych dwóch!

Chłopak George and Ellie Kemper
DZISIAJ
Chłopak George and Ellie Kemper
DZISIAJ
Chłopak George and Ellie Kemper
DZISIAJ

5. I na koniec, ale na pewno nie najmniej, “człowiek pod schodami”.

Ellie, w najbliższym czasie nie zapomnimy tego zabawnego wideo. Aktorka udostępniła klip z filmu z dzieciństwa, który nakręciła w 1992 roku wraz z siostrą i przyjacielem. Utwór “Człowiek pod schodami” to film pełnoprawny (aczkolwiek poważnie niskobudżetowy) opowiadający o: – zaskoczeniu, zaskoczeniu – mężczyźnie. Mężczyzna pod schodami.

Kotwice kibicują dziecinnemu przerażającemu filmowi z dzieciństwa Ellie Kemper

Jul.13.201502:58

Brakuje Ellie, skoro nie ma jej już codziennie rano w telewizorze? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ulubionych chwil, abyś mógł przeżyć ponownie.

Zobacz najważniejsze wydarzenia z Ellie Kemper jako gospodarza

Jul.02.201501:59