Nikki Bella “była tak zszokowana” przez serdeczne prośby Johna Ceny z DZISIAJ

Kiedy John Cena otworzył swoje serce i wyznał swoją trwałą miłość – i pragnął się ożenić i założyć rodzinę – swoją byłą narzeczoną, Nikki Bella, w DZISIAJ Poniedziałek, jego szczere komentarze zaskoczyły widzów.

I, jak się okazało, także zaskoczyli Bellę.

“Total Bellas” Brie i Nikki Bella opowiadają o Johnie Cenie i ich programie

16 maja 2017 r05:22

Nikki, wraz z partnerką zapaśniczą i siostrą bliźniaczką, Brie Bella, zatrzymała się w środę w środę, by zastanowić się nad momentem poruszania i wyjaśnić, co to znaczy dla niej.

“Byłem tak zszokowany”, powiedziała. “Dosłownie byłem w środku czerwonego dywanu dla NBCUniversal i otrzymałem najświeższe wiadomości, to znaczy, John – a wy to wiecie – on jest absolutnie niesamowitym mężczyzną, takim kochaniem, i naprawdę bardzo go kocham . On jest moim najlepszym przyjacielem.”

Ale na kilka tygodni przed ich ślubem Nikki i jej najlepszy przyjaciel rozpadli się.

“Myślę, że wielu z nas, którzy przechodzą proces planowania ślubu, myślę, że musimy stanąć twarzą w twarz – i zmusić się do stawienia czoła – wszystkie te problemy, które właśnie ukryliśmy głęboko w środku” – kontynuowała..

John Cena na Nikki Bella: “Miałem złamane serce z nikąd”

14 maja 2017 r05:51

Cena dowiódł, że zrozumiał, że kiedy podczas swojej poniedziałkowej wizyty w serialu powiedział: “Kocham Nicole i naprawdę staram się ją wspierać, próbując znaleźć to, czego chciała, co spowodowało, że rozpadło się Pierwsze miejsce, a ja próbuję żyć, nie mam żadnych innych nadziei, oprócz jednego dnia, możemy to wypracować.

To też wydaje się być jej nadzieją.

Jan Cena, Nikki Bella
John Cena i pocałunek Nikki Bella po przyjęciu jego propozycji ślubnej podczas WrestleMania 33 w kwietniu 2017 r.Phelan M. Ebenhack / AP

“Wiem tylko, że zdrowy mi będzie zdrowy” – wyjaśniła Nikki. “Mam nadzieję na naszą przyszłość, ale wiem, że teraz muszę nad sobą popracować.” Zanim odmówię ślubowanie i pójdę tą alejką, po prostu nie chcę się wahać. skruszony.”

Fani pary będą mogli zobaczyć i lepiej zrozumieć, co doprowadziło do ich podziału, gdy nowy sezon Nikki i E Brie! reality show “Total Bellas” rozpoczyna się 20 maja. Brie wierzy, że w tym wszystkim jest lekcja.

John Cena o związku z Nikki Bella: “Chciałem tylko, żeby mnie usłyszała”

15 maja 2017 r03:11

“Moja siostra i ja zawsze byliśmy typem ludzi, którzy byli otwartymi księgami” – powiedział Brie. “Nie mamy żadnych filtrów, dobrych i złych oraz brzydkich, to wszystko dzieje się w naszym show. (W tym sezonie) pokazuje inne kobiety, które nie są same – naprawdę istnieją zimne stopy.”

A gorące zjazdy są możliwe.

“Mam zdecydowanie nadzieję” – powtórzyła Nikki. “Naprawdę.”