Niezręczny! Spojrzenie na 6 pełnych napięcia momentów w historii finału “Kawaler”

Widzieć? Ten sezon “The Bachelor” wcale nie był taki nudny. Potrzebowaliśmy tylko odrobiny cierpliwości.

Powiedz, co chcesz o Arie Luyendyk Jr., ale nie boi się przyznać w telewizji publicznej, że popełnił błąd. Jak dowiedzieliśmy się o finale sezonu “Bachelor” w poniedziałek wieczorem, on zerwał wszystko z kobietą, którą zaproponował, Becca Kufrin, i znów jest razem z finalistką, Lauren Burnham.

The Bachelor Proposal
ABC

W większości przypadków byłaby to sytuacja wyjątkowo niezręczna. Ale w świecie “The Bachelor” nie było to całkowicie zaskakujące. (Ktoś jeszcze ma intensywne retrospekcje Jasona Mesnicka podczas oglądania programu w poniedziałkową noc?)

Poniżej przeglądamy inne nieprzyjemne momenty w poprzednich finałach “Bachelor” i “Bachelorette”.

Brad Womack nie wybiera nikogo, sezonu 2007 “Bachelor”

Womack mógł wybrać DeAnna Pappas. Mógł wybrać Jenni Croft. Zamiast tego nie wybrał ani jednego.

Nie chodzi o to, jak powinien wyglądać “kawaler”, prawda?

Oczywiście nie. Więc Womack powrócił na wystawę na początku 2011 roku i znalazł miłość z Emily Maynard, proponując jej w finale.

Obraz: EMILY MAYNARD, BRAD WOMACK
Druga szansa Womacka z miłości również nie działała tak dobrze.ABC

Niestety, ogłosili koniec swojego związku w czerwcu.

Trójkąt miłosny Jason Mesnick / Melissa Rycroft / Molly Malaney, sezon 2009 “Bachelor”

To powinno brzmieć znajomo: “kawaler” zaręcza się z jedną kobietą, potem zmienia zdanie i decyduje, że chce być z inny kobieta.

Obraz: JASON MESNICK, MELISSA
Szczęście Rycrofta z Mesnickem było krótkotrwałe.ABC za pośrednictwem AP

Mesnick odwołał swój romans z Rycroftem na temat “After the Final Rose”. “Ponieważ wszystko się skończyło, sprawy potoczyły się inaczej. Przez te ostatnie tygodnie nie byłem w stanie przestać myśleć o Molly “, powiedział gospodarzowi Chrisowi Harrisonowi. (Niesamowite, to dokładnie to, co Luyendyk powiedział Kufrinowi w poniedziałek wieczorem.)

Rycroft był zrozumiale zdenerwowany Mesnick. “Chciałbym bardziej niż cokolwiek, co w ostatnim dniu po prostu pozwoliłbyś mi odejść zamiast zrobić to dla mnie. Jestem na ciebie zły, “powiedziała przez łzy.

Na szczęście Rycroft był w stanie szybko się odbić. Obecnie jest szczęśliwą matką w wieku trzech lat i ma udaną karierę telewizyjną.

Mesnick zawsze był zadowolony z Malaneya. Mają dwoje dzieci, a ostatnio świętują ósmy rocznicę ślubu. Czy to może dobrze wróżyć Luyendykowi i Burnhamowi? Tylko czas powie.

Jake Pavelka i intensywny rozpad Wiednia Girardiego, sezon 2010 “Bachelor”

Parafrazując Chrisa Harrisona, mogło to być najbardziej dramatyczne zerwanie w historii “Bachelor” – choć wszystko rozgrywało się kilka miesięcy po zakończeniu sezonu Pavelki i Girardi.

Obraz: ABC's
Te uśmiechy zniknęły dość szybko.Mark Brendel / ABC poprzez Getty Images

Pavelka i Girardi usiedli razem z Harrisonem w telewizyjnym wywiadzie, który został wyemitowany w lipcu 2010 roku. Oni sprzeczali się, podnosili głos, łzy były przelewane. Emocje były tak surowe, że Girardi wystartował z planu.

“Jesteś najbrzydszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem w moim życiu!” – zawołała.

Dwójka znalazła się na nieistniejącym już spinoff “Bachelor Pad” w 2011 roku. Nic dziwnego, że nie było ciepłe i rozmyte spotkanie.

Sean i Catherine Lowe mówią o sukcesie “Kawalera”

24 października 2017 r03:39

Juan Pablo Galavis nie powie Nikki Ferrell, że ją kocha, sezon 2014 “Bachelor”

Galavis wybrał Ferrella, ale jej nie zaproponował. Nie mógł nawet zmusić się, by powiedzieć jej: “Kocham cię”. Powiedział: “Lubię cię … dużo”, co jest … czymś.

Obraz: ABC's
Galavis był “podobny” z Ferrellem.Rick Rowell / ABC poprzez Getty Images

Próbowali rozwiązać swoje problemy w serialu “Terapia pary”, bezskutecznie. Pod koniec października 2014 roku dotarło do nich słowo, że się podzielili.

Nick Viall chce wiedzieć, dlaczego Andi Dorfman kochał się z nim, 2014 sezon “Bachelorette”

Viall poczuła się niewidoma, gdy Dorfman wybrał Josha Murraya zamiast niego. Wciąż szukał odpowiedzi, gdy zasiadł twarzą w twarz z Dorfmanem w “After the Final Rose”. Bez względu na to, nie byłby najlepszy moment, aby podzielić się intymnymi interesami ze swoją fantastyczną datą ze światem.

“Wiedząc, jak się w tobie zakochałem, jeśli nie byłeś w mnie zakochany, po prostu nie jestem pewien, dlaczego się ze mną kochałeś” – skomentował.

Viall put it all out on the table during
Viall odłożył to wszystko na stół podczas “After the Final Rose”, a Dorfman nie był zadowolony.Getty Images

Dorfman szybko postawił Vialla na swoim miejscu, mówiąc: “Myślę, że to trochę poniżej pasa. To powinno być prywatne i prywatne. “

To wszystko woda pod mostem. Obaj wymyślili, kiedy Viall był “licencjatem” w 2017 roku i przeprosił.

Peter Kraus nie zaproponuje Rachel Lindsay, sezonu “Bachelorette” w 2017 roku

Lindsay chciała, by Kraus zobowiązał się, ale nie chciał zadawać pytania. Hej, jeśli nie był gotowy, nie był gotowy. Ale jego wybór słów pozostawił wiele do życzenia.

“Chcę kogoś, kto wie, co chce robić” – powiedziała Lindsay Krausowi.

“Świetny! Potem znajdź kogoś, kto będzie miał przeciętne życie – odparł.

Mówiono to w upale chwili i nie zmieniało to faktu, że większość “Bachelor” Nation kochała tego faceta. I Lindsay też go kochała – nie dość, żeby z nim grać w niepewną przyszłość.

https://www.instagram.com/p/BeqvZe3Duvn

Zamiast tego przyjęła propozycję od Bryana Abasolo; rok później nadal są razem.

Śledź Shane Lou na Twitterze.