Nienawiść do męża “Wife Swap” wciąż rośnie

Można śmiało powiedzieć, że Stephen Fowler prawdopodobnie żałuje, że nigdy nie pojawił się w filmie “Żona zamiana”.

Fowler przeszedł do reality show ABC w zeszłym miesiącu, w którym nazwał wiejską kobietę z Missouri, spędzającą dwa tygodnie w swoim domu w San Francisco, głupim i prostym, dzięki czemu stał się sławny w najgorszy sposób.

Jego występ zainspirował stronę internetową, StephenFowlerSucks.com, grupę na Facebooku “Nie mogę stanąć Stephen Fowler z” Żona zamiana “, i publiczne potępienie przez jego żonę, która na swoim blogu wezwała go, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

To, co wywołało taki gniew, to protekcjonalne traktowanie Fowlera przez Gaylę Long, matkę czwórki z wiejskiej Missouri, której rodzina lubi szybkie jedzenie i paintball. W pisanie uwag, Fowler, który jest Brytyjczykiem, napisał w środkowej Ameryce takie oświadczenia jak “Twoje dwa języki wydają się być złym angielskim i redneck”.

Trzy tygodnie później wymówki Fowlera “Żona Zamiana” wciąż są sensacją na YouTube, z co najmniej 10 postami z odcinka serialu, który ukazał się 30 stycznia na stronie internetowej, w większości z nagłówkami takimi jak “niedorzeczni elitarnicy” i “elityści poszli w zapomnienie”.

W ubiegłym tygodniu Yahoo opublikowało klip z serialu pod hasłem “Mężowie źle się zachowują”. Każde nowe ogłoszenie lub historia generuje tysiące wyświetleń i setki zatwardziałych komentarzy.

Fowler, przedsiębiorca ekologiczny, który opracowuje biopaliwa, przeprosił w oświadczeniu opublikowanym na blogu swojej żony za to, że zachowuje się “jak kompletny kretyn” i powiedział, że zrezygnował z pracy w zarządach dwóch organizacji non-profit, ponieważ źle oceniał organizacje..

Niektóre newsy informowały, że Fowler twierdzi, że otrzymał groźby śmierci. Ani Fowler, ani jego żona, Renee Stephens, nie byli w stanie potwierdzić raportów.

Mówi, że producenci chcieli, żeby to wzmocnił“Żona zamiana” to rodzaj społecznego eksperymentu, w którym żony z dwóch bardzo różnych rodzin wymieniają życie przez dwa tygodnie.

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Widowiska gwiazdy

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. w “Let’s Be Cops”, czerwonym dywanie, Selena Gomez jest unieśmiertelniona w wosku i więcej.

Stephens, samopoznany trener życia i “trener docelowy” (który mówi, że jej celem jest “wyplenienie walki o ciężar z planety”) dołączył do męża Longa, Alana, burmistrza 55-letniego miasta w Missouri.

Fowler, ubrany w t-shirty z napisem “Go Solar”, “Tree Hugger” i “Sustainability”, gościł Gaylę Long ze swoim młodym synem i córką. W pewnym momencie, jak długo przeczytał listę zasad dla rodziny Fowlerów, Fowler powiedział jej: “Nie wiedziałem, że potrafisz czytać.” Kiedy Long wyzwał Fowlera do działania tak, jakby był lepszy od niej, odpowiedział: “Prawdopodobnie zarobić więcej w ciągu tygodnia niż w ciągu roku. ”

Pod koniec wizyty powiedział: “Boże, ta kobieta jest najgłupszą kobietą, jaką spotkałem w moim życiu”.

Przyjaciele cytowani anonimowo w kronice San Francisco powiedzieli, że Fowler powiedział im, że został poinstruowany, aby wzmocnili ją producenci “Wife Swap”. Jego występ przywołał stereotyp liberalizmu z San Francisco, liberalnego opiekuna drzew, który postępuje moralnie lepiej, jednocześnie stawiając innych.

Fowlers, którzy mieszkają w dużym wiktoriańskim domu w zamożnej enklawie Noe Valley, pracują z domu, ale sąsiad powiedział, że nie widział ich za kilka dni.

Sprzeciw wobec Fowlera zdaje się uderzać również jego żonę. W piątek jej blog, na personallifemedia.com, został zniszczony przez pasek bekonu – oczywiste odniesienie do jej pochwalić się “Żoną zamianą”, że jej rodzina je tylko najlepsze organiczne, zdrowe jedzenie, które można kupić za pieniądze.