‘Niebezpieczeństwo!’ zawodnik Matt Jackson uśmiech, postawa obsesję na punkcie Internetu

Większość “Jeopardy!” mistrzowie przychodzą i odchodzą, i nie udowadniają, że są bardziej zapadający w pamięć niż kwoty, które zabierają z nimi do domu.

Internet ma obsesję na punkcie “Jeopardy’ego” i jego powolnego uśmiechu

Paź.09.201501:15

Nie tak jak Matt Jackson, 23-letni paralegal z Waszyngtonu, który zdobył ponad 289 000 $ po tym, jak dziewięć razy zdeptał jego konkurencję w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ale jest pamiętny nie tylko dlatego, że gospodarz Alex Trebek już spekulował, że może pokonać 74-letnią passę Kena Jenningsa … ale za swój powolny uśmiech i krzyki zwycięstwa po szczególnie trudnym pytaniu.

“The Soup” zwrócił szczególną uwagę na ten uśmiech, który pojawia się na szczycie każdego odcinka, w którym był, w zeszłym tygodniu. Jackson zaczyna z pustą twarzą, a potem, gdy kamera powoli przybliża swój status, jego uśmiech rośnie … i rośnie. (Jest również zajęty trzymaniem palców, aby wskazać, ile dni wygrał podczas tego wprowadzenia).

Stamtąd nagle wydawało się, że cały Internet wsiada do pociągu Jacksona, zmieniając go w mem, który zawierał nie tylko ten uśmiech, ale i jego wołanie o “boomie!” przerywana gestem uderzenia pięścią w dłoni po szczególnie trudnym pytaniu.

Przez cały dany odcinek Jackson jest wzorem intensywności i nie ma czasu na przekomarzanie się, często mówiąc o bardziej lakonicznym stylu przedstawiania odpowiedzi przez Trebeka.

WIĘCEJ: Zawodnik dostarcza przezabawnych – i całkowicie błędnych – “Jeopardy!” odpowiedź

Podczas danego pokazu Jackson przebija wszystkie kategorie i zakłady na Daily Doubles, które często znajduje. Wszystko to wskazuje, że jest wieloletnim fanem serialu, który pilnie się uczył – i może wygrywać przez jakiś czas.

WIĘCEJ: “Jeopardy!” kategoria “What Women Want” podpala odpowiedziami takimi jak “odkurzacze”

Bum! To jest jeden człowiek, który wydaje się mieć wszystkie odpowiedzi. Er, pytania.

Zawodnik “Jeopardy!” Otrzymuje od Alex Trebek polecenie “Turd Ferguson”

18.1.201501:20

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.