Nicole Kidman udostępnia pierwsze zdjęcie “Big Little Lies” z Meryl Streep

Kibice “Big Little Lies” otrzymali ekscytującą wiadomość w styczniu, kiedy dowiedzieli się, że Meryl Streep dołącza do obsady zwycięskiego serialu HBO “przewidywany drugi sezon”.

A teraz mamy pierwsze zdjęcie legendarnej aktorki z serialu – i to wszystko dzięki Nicole Kidman.

Australijska aktorka zabrała się na Instagram, aby podzielić się nią z nią i Streepem nakręcającym scenę z udziałem dzieci-aktorów Camerona i Nicholasa Crovettiego, którzy grają dwóch synów postaci Kidman w serialu.

“Pierwszy dzień na planie z Meryl i” moimi “kochanymi chłopcami! #BigLittleLies,” Kidman, 50, opisał strzał, który znajduje wszystkie cztery skulone wokół tabletu.

Zobacz Meryl Streep z Nicole Kidman na planie “Big Little Lies”

06.06.201800:34

Trzykrotny zdobywca Oscara Streep, 68, zagra Mary Louise Wright, żałobną matkę Perry’ego Wrighta (Alexander Skarsgard), agresywnego męża Celeste (Kidman).

Fani serialu wiedzą, że nikczemny Perry spotkał się z przerażającym finałem w pierwszym sezonie po fizycznym ataku na Celeste i seksualnej napaści na młodą mamę Jane (Shailene Woodley). Wiedzą także, że postać Kidmana pomogła ukryć prawdę o jego śmierci.

Postać Streepa przybywa do centralnego miasta spektaklu, Monterey w Kalifornii, by sprawdzić dobrobyt swoich wnuków – i szukać odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę stało się z jej synem.

“Big Little Lies” ma powrócić do HBO w 2019 roku.

Meryl Streep dołącza do obsady “Big Little Lies”

18.2.201800:26