“Nic dziwnego”: Fred Savage ujawnia, czy kiedykolwiek dojdzie do spotkania “lat”

Fani “Wonder Years” będą musieli po prostu zastanawiać się, co Kevin i Winnie wyglądają jak dorośli. (Albo mogli po prostu sprawdzić gwiazdy Freda Savage’a i Danicę McKellar w prawdziwym życiu).

Fred Savage na reaktywacji “Wonder Years”: to się nigdy nie wydarzy

11 czerwca 2015 r00:26

To dlatego, że szansa na ponowne spotkanie w serialu, który został wyemitowany w latach 1988-93 i odbył się w latach 60. XX wieku …

“Zero”, gwiazda Fred Savage (który grał Kevina Arnolda), powiedział magazynowi People. “Nigdy.”

Fred Savage says there will
“Wonder Years” to Fred Savage i Danica McKellar, a teraz.ABC; Plik Getty Images

Savage uczestniczył w festiwalu telewizji ATX w Austin w Teksasie; następnie pojawi się z Robem Lowe w “The Grinder” Foxa tej jesieni.

“Pokaz był mniej więcej w twoim życiu” – dodał. “Pokaz dotyczył tego skończonego momentu w twoim życiu, który ma początek i koniec, i myślę, że to właśnie sprawia, że ​​ludzie tęsknią za tym czasem w twoim życiu. … Naprawdę nie możesz do niego wrócić.” Znów mamy 12 lat i dlatego ten czas w naszym życiu jest tak wyjątkowy i dlaczego wszystkie wspomnienia wciąż pozostają z nami i rozgrzewają nas i prześladują nas i wszystkie te rzeczy – ponieważ nie możemy do tego wrócić. “

Fani “Wonder Years” mają powód do rozczarowania, szczególnie po tym, jak członkowie obsady wykonali na Twitterze zdjęcia w maju 2014 r., Zrobione podczas sesji zdjęciowej, aby filmować dodatki do wydania DVD z serii.

Oto jeden z Savage:

I jeden z Jasonem Herveyem, który grał starszego brata Kevina, Wayne’a:

Nic dziwnego, że wszyscy zaczęli się brzęcząc o prawdziwym zjeździe!

No cóż, na razie fani będą musieli uspokoić swoje nostalgiczne tęsknoty za pokazem nostalgii gdzie indziej. Jak może z tą sekwencją otwierającą:

Lub z tymi historiami:

Zrzeszenia “Wonder Years” w programie TV Land Awards

Odtworzone rejony “Wonder Years” na 92. ulicy Y podzielają to, czego program nauczył ich o życiu

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.