New Kids on the Block ogłaszają epicką trasę z Boyz II Men i Paulą Abdul w dniu dzisiejszym

O tym, że “New Kids on the Block” zatrzymają się DZISIAJ, aby ogłosić, że zamierzają uderzyć w drogę w przyszłym maju z Boyz II Men, była już całkiem sporym wydarzeniem. (Cue krzyczy!)

NKOTB, Boyz II Men, Paula Abdul ujawniają: Razem koncertujemy

15 listopada 2016 r04:16

Ale potem doszli do tego, ujawniając, że autorka i była sędzina “American Idol”, Paula Abdul, dołączy do nich podczas swojej pierwszej trasy po 25 latach!

Chłopcy II Men and Paula Abdul
DZISIAJ

POKREWNE: Przytłoczony mały zawodnik “Więc myślisz, że możesz tańczyć” pukuje na Paula Abdul

“Przywracamy szczęście”, powiedział Donnie Wahlberg, który pozował z kolegami New Kids Jordan Knight, Joey’m McIntyre i Danny Wood (Jonathan Knight jest obecnie w Afryce, tłumaczyli); Dołączyli do nich Boyz Shawn Stockman, Wanya Morris i Nathan Morris.

Nowy Kids on the Block
Powrót do przeszłości! Sprawdź nowe dzieci rozpoczynające światową trasę koncertową w 1991 roku!KATSUMI KASAHARA / PRASA Z NIMI

Wspólnie reprezentują jedne z największych aktów z lat dziewięćdziesiątych; Matt Lauer z TODAY zauważył, że byli odpowiedzialni za sprzedaż ponad 200 milionów albumów.

Ale wszyscy się zapalili, kiedy Abdul (ostatnio był postrzegany jako sędzia na “” Więc myślisz, że możesz tańczyć: następne pokolenie “) wszedł do studia wyglądając uroczo i został obsypany przez konfetti.

Paula Abdul with Boys II Men and New Kids on the BlockTODAY, November 15th 2016.
Gang jest tutaj!Nathan R. Congleton / DZISIAJ

“Mam ośmiu braci!” zażartowała, odnosząc się do facetów w zespołach. “Wielu będzie mi zazdrościło”.

POWIĄZANE: Flashback! Oglądaj nowe dzieci w histerii “Talk of the Talk” na DZIŚ w 1989 roku

Oczywiście tłum oszalał. Podejrzewamy, że to tylko zapowiedź nadchodzących atrakcji, począwszy od maja, kiedy rozpoczyna się trasa w Columbus w stanie Ohio. (Bilety wejdą do sprzedaży 16 listopada)

Chłopaki i gal, nie możemy się doczekać, żeby cię zobaczyć – prosto!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.