Nastolatka “16 i w ciąży” żałuje zakończenia drugiej ciąży podczas aborcji

Kiedy Jamie McKay po raz pierwszy zaszła w ciążę, walcząca nastolatka wzięła swoją historię do serialu dokumentalnego MTV “16 and Pregnant”. Tam podzieliła się informacjami na temat innych młodych kobiet, które mogą znaleźć się w podobnej sytuacji. Ale jak się okazało, po pierwszym dziecku McKay wkrótce znalazła się w tej samej sytuacji.

W wieku 18 lat Jamie była w ciąży, ale tym razem podjęła inną decyzję. Nadal dzieliła się swoją historią z innymi, choć w bardzo odmienny sposób – za pośrednictwem Twittera, ale nie przeszła przez ciążę.

W zeszłym tygodniu opublikowała obraz USG (który później usunęła) i napisała: “Spoczywaj w pokoju, mały aniołku”, 17 września 2012 r. “

Wiadomość wywołała zamieszanie u jej obserwatorów na Twitterze, którzy początkowo wydawali się wierzyć, że doznała poronienia. W kolejnym serialu, który nastąpił, wyjaśniła zamieszanie.

“Dziękuję wszystkim za miłość i wsparcie, ale chcę, żebyście wiedzieli, że nie poroniłem” – napisała. “Wybrałem aborcję, wybrałem ją ze strachu, czuję, że popełniłem błąd i nie mogę jej odzyskać, miałem to w moim sercu i było to dla mnie bardzo trudne. przez moją rodzinę, moją matkę, nawet mojego ojca, więc zrobiłem to, zanim się dowiedzieli, powinienem zajrzeć do moich opcji, ale nie zrobiłem tego. “

Reakcje tych, którzy czytali jej historię, wahały się od wsparcia do złości, ale Jamie nie odstąpił od żadnego z nich. Nadal reaguje na obserwujących i często wysyła wiadomości od osób, które komentują.

Według Jamie, Ryan McElrath, jej chłopak i ojciec ich córki, Miah, “wspierają przez to wszystko.” I “na wypadek, gdybyście wszyscy się zastanawiali, on jest ojcem tego dziecka, a on pozwolił mi podejmować decyzje”.

Podczas gdy Jamie wyraził ubolewanie z powodu jej wyboru, dodała później: “W moim sercu wiem, że podjąłem właściwą decyzję, ale czasami żałuję, że nie.”

Aby zapoznać się z historią Jamiego “16 i w ciąży”, obejrzyj wideo poniżej.

Co sądzisz o decyzji Jamiego o otwarciu obu jej córek? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

Powiązana zawartość:

  • 16 i w ciąży, a teraz znowu w ciąży? Oczekują trzy nastoletnie mamy MTV
  • Para 16-letnia i ciężarna spodziewała się, że dziecko po raz pierwszy urodzi dziecko
  • Gwiazda “Teen Mom” ​​mówi, że serial nie oczarowuje nastoletniej ciąży

Więcej w The Clicker:

  • Hines Ward był gnijącym zombi na “Walking Dead”
  • Prawdziwa relacja Kelly Monaco z “DWTS” za Valem? “To się nazywa przyjaźń”
  • “Game of Thrones” obsada perkusisty Coldplay w sezonie 3