Naomi Campbell: “Nigdy nie odejdę” od incydentu polegającego na rzucaniu telefonem komórkowym

Nowy reality show Naomi Campbell dla ambitnych modeli “The Face” obiecał pokazać nam “całkowicie nową” stronę modelu, ale Campbell nie może pozbyć się pewnych problemów z przeszłości. Tak, mówimy o incydencie polegającym na rzucaniu telefonem komórkowym w 2006 roku, w którym Campbell rzuciła telefon u swojej gospodyni, w wyniku czego napadła na napaść (i ostatecznie przyznała się do winy).

“Nigdy nie odejdę od tego, to część mojej historii” – powiedział Campbell magazynowi “Elle”, z żalem i skruchą. Służyłem. Zrobiłem ten czas. I już nigdy nie chcę być na tej pozycji. “

Obecnie zajmuje pozycję mentora w filmie “The Face”. W serialu ma zamiar odsłonić bardziej miękką stronę Naomi niż to, do czego publiczność jest przyzwyczajona. “Opinia publiczna zobaczy Naomi, o której wiedzą jej przyjaciele”, powiedział wiceprezes Oxygen, Rod Aissa, w rozmowie z Elle. “To nie jest widoczne na zdjęciu, ale pojawia się w telewizji”.

Ciężko jest myśleć o Campbrze jako o mentorze na pokazie rzeczywistości opartym na modelowaniu, nie porównując go do długo działającego “amerykańskiego Next Top Model” i jego gospodarza Tyra Banks. Nie tak szybko – Campbell mówi co najmniej, że nie ogląda innych pokazów modelowych i nie ma opinii o Bankach jako gospodarzu.

“Nie oglądam innych reality show, nigdy nie będę miała nic do powiedzenia” – powiedziała Elle. “Jeśli pytasz mnie o Tyrę Banks, jestem z niej dumny jako kobieta koloru, dała szansę dziewczynom i niech Bóg ją błogosławi”.

Więcej w The Clicker:

  • Jennifer Aniston niszczy nowy zestaw “Live” Jimmy’ego Kimmela
  • Lance Armstrong, by zająć się domniemanymi dopingami w rozmowie z Oprah
  • Szef Foxa: Britney Spears “wykonała naprawdę dobrą robotę” na “X Factor”
  • “The Following” to “przerażające, przerażające show” – mówi twórca
Loading...