Najbardziej niezapomniane chwile Carsona Daly, od Mariah po McCartneya

21 zdjęć

Pokaz slajdów

Od “TRL” do DZISIAJ: Carson Daly przez lata

Na cześć Carsona Daly dołączającego do TODAY jako gospodarza nowej przestrzeni cyfrowej Orange Room, spoglądamy wstecz na jego życie i karierę telewizyjną.

Niektórzy z was mogą nie być wystarczająco dorośli, aby pamiętać, że Carson Daly zwykł spotykać się z wszystkimi fajnymi dzieciakami w MTV, kiedy ten kanał kochał muzykę, a on gościł “Total Request Live”. Przez ostatnią dekadę był także gospodarzem własny talk-show “Last Call” w NBC, a ostatnio także Mega hit NBC “The Voice”.

W miarę, jak Daly przygotowuje się do przyjęcia nowej roli na DZISIAJ jako gospodarz Pokoju Pomarańczowego, poprosiliśmy 40-letniego weterana telewizji i radia, by opowiedział o niektórych z jego najważniejszych osiągnięć. Przede wszystkim powiedział, że uwielbia telewizję na żywo, więc jego czas na “The Voice” i jego noworoczne promocje zostały wysoko ocenione. Ale “Last Call” ma szczególne miejsce w jego sercu, szczególnie jeden rejs odbył z ikoną muzyki.

Kotwice DZISIAJ witają Carsona rodzinie

“Jestem naprawdę dumny, że” Last Call “działa od ponad dekady – mieliśmy tysiące różnorodnych gości – to była świetna praktyka na DZISIAJ”, powiedział TODAY.com. “Muszę jeździć w Nowym Jorku z sir Paulem McCartneyem na jachcie i rozmawiać o nim i Lennonie piszącym piosenki w Liverpoolu. To było surrealistyczne. “

Glin Roker, Natalie Morales, Savannah Guthrie and Carson Daly host TODAY.
Al Roker, Natalie Morales, Savannah Guthrie i Carson Daly są gospodarzami DZISIAJ w sierpniu. Dzisiaj

Oczywiście, Daly nie mógł wybrać się na wycieczkę w dół pamięci, nie biorąc pod uwagę jego czterech lat na “TRL”. Chociaż jego zadaniem było przeprowadzanie wywiadów z bogatymi i sławnymi, Daly powiedział, że praca tego programu po atakach z 11 września wyróżnia go w jego umyśle jako jedno z jego najbardziej dumnych osiągnięć..

“Było dużo wzlotów i upadków” – powiedział – “Jestem dumny z tego, co zrobiliśmy w Nowym Jorku po 11 września. Byłem częścią zespołu, który od razu wrócił do pracy. Byliśmy jedną z pierwszych produkcji, które powróciły na antenę i musieliśmy naprawdę pomyśleć, co powiedzieć dzieciom oglądającym “TRL”. Dwanaście lat później ludzie wciąż mi mówią: “Pamiętam ten dzień, w którym po 11 września wróciło” TRL “.

Napoje, hijinks: Zobacz najlepsze momenty Carsona Daly’ego

Jako pierwszy gospodarz “TRL”, Daly miał udział w niezapomnianych wywiadach. Od lat ma wieloletnią przyjaźń z Madonną, aw 2002 r. Przeprowadził wywiad z Michaelem Jacksonem na Times Square i wykonał rekordowy ping z królem popu..

“To był dla mnie dreszczyk emocji” – powiedział Daly. “Główni gracze, jeśli zechcecie, w muzyce zawsze byli ekscytujący.”

Zgadzamy się. Tutaj wybieramy kilka naszych ulubionych momentów Carson Daly.

W 2001 r. Mariah Carey pojawiła się niespodziewanie w “TRL”, mając na sobie obszerny T-shirt z napisem “Loverboy” i obcasem, pchając wózek z lodami. Następnie zdjęła ubranie, ukazując złote szorty typu “go-go” i zieloną “Supergirl”. Potem powiedziała, że ​​potrzebuje terapii. A potem zrobiło się naprawdę dziwnie. Daly po prostu pytał: “Co robisz?” ale załatwił sytuację z humorem i zachował spokój.

Nie pytaliśmy Daly’ego, czy uważał jego pieczenie MTV z 2003 roku za punkt kulminacyjny, ale na pewno. Czas zabawy obejmował Madonnę kpiącą z jego kwitnącego życia miłosnego.

A Britney Spears dostarczyła kilka zingerów. “Mój przyjaciel Carson jest człowiekiem, który będzie rozmawiał z każdym, o każdej porze, o czymkolwiek, a jednocześnie będzie w stanie absolutnie nic nie mówić.”

Nawet była dziewczyna Jennifer Love Hewitt sprawiała wrażenie, że trudno mu się pogodzić z rozpadem. (Mieli słodki moment w “Last Call” dwa lata później, kiedy się wymyślili i wyznał, że ma tatuaż z imienia na nodze, który musiał ukryć).

Daly był także dobrym sportem, gdy jego przyjaciel Jimmy Fallon wcielił się w niego w “Saturday Night Live”. Dwóch kumpli ponownie spotkali się w “Late Night with Jimmy Fallon”, aby pamiętać te (nie tak) wspaniałe czasy dla Daly. Ostatecznie Daly udowadnia, że ​​nie boi się śmiać z siebie i to właśnie doprowadziło do wielu jego niezapomnianych chwil.