“Nadążanie za Kardashianami 10 lat później: dobre, złe i” błogosławieństwo “tego wszystkiego

W następnym miesiącu obchodzimy 10-lecie i 14 sezon jednego z najbardziej udanych – i szczerych i polaryzujących – reality show w historii: “Nadążyć za Kardashianami”.

Seria sprawiła, że ​​każdy członek rodziny zyskał sławę, wyhodował pół tuzina spin-offów i udokumentował duże zmiany dla dużego potomstwa.

I podczas siedzenia z Megyn Kelly DZISIAJ, gang Kardashian wyznał, że nigdy nie wyobrażał sobie posiadania takiej mocy.

10 lat “Nadążania za Kardashianami”: Kris Jenner, Kim K patrzą wstecz

20.2.201706:01

“Myślę, że początkowo podpisaliśmy kontrakt i myśleliśmy:” O, to będzie wspaniały sezon “- wspomina Matriarch Kris Jenner..

Kim Kardashian dodał: “Nie sądzę, żebyśmy oczekiwali tego przez 10 lat.”

Nie przewidzieli też prawdziwych małżeństw, rozwodów, narodzin, waśni i strachów, które ostatecznie staną się częścią spisku. Ale patrząc wstecz, niczego by nie zmieniły.

“Myślę, że możemy pracować razem jako rodzina i być razem każdego dnia, i przeżyliśmy tę niesamowitą jazdę, a przy tak wielu błogosławieństwach, że po prostu … Myślę, że jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego, w którym miejscu “W tej chwili” – wyjaśnił Kris.

Dla Kima show był czymś więcej niż tylko sposobem dokumentowania życia. Przyznaje to, ustalając kurs.

Megyn Kelly interviewing the Kardashians
Kim Kardashian i matka Kris Jenner otwierają się na Megyn Kelly DZISIAJ.DZISIAJ

“Nawet moje najgorsze doświadczenia, czuję, że nauczyły mnie tak bardzo”, powiedziała. “Nie sądzę, że gdybym robił to, co bym teraz zrobił, poznałabym mojego męża, nie miałabym moich dzieci, podróżowaliśmy po świecie, nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek byli do miejsc, w których byliśmy. “

To dużo mówi, ponieważ gdy Kim komentuje “najgorsze doświadczenia”, w tym, że w zeszłym roku została okradziona z pistoletu w swoim paryskim mieszkaniu.

Kim Kardashian ujawnia szczegóły napadu z Paryża na temat “Keeping Up”

Mar.20.201700:48

“Nigdy nie czułem się naprawdę niebezpiecznie” – powiedziała o życiu przed przerażającym incydentem. Zawsze czułem się jakbym żył w bańce. Miałem bezpieczeństwo. Mieszkam w zamkniętym gronie. Czułem się, jakbym był bezpieczny. I to było dla mnie otwieraczem oczu – że samo życie musi się zmienić. “

Kamery przełożyły się na tak wiele z tych zmian, a wraz z nimi pojawili się krytycy, którzy zwracają uwagę na to, co postrzegają jako problemy z kochającym selfie, zwracającym uwagę klanem.

“Myślę, że szczerze, dzięki naszemu występowi, pokazaliśmy o wiele więcej pozytywnych rzeczy … nawet z powodu przeniesienia się Kendall i taty Kylie (Caitlyn Jenner) i ludzi, którzy nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić i jak sobie z tym poradzić, “Kim powiedział. “(Przeciwnicy) chcą się skupić tylko na:” Och, są powierzchowne, och, noszą makijaż. “Och, to jest to.”

Ale “opiekunka” Kris twierdzi, że krytyka pochodzi od głosu, ale “bardzo mały procent” ludzi.

Megyn Kelly interviewing the Kardashians
Megyn Kelly przeprowadza wywiad z Kardashianami (i Jenners też) w dniu dzisiejszym.DZISIAJ

Kardashianie i Jenners wiedzą, że chociaż serial, który wszystko rozpoczął, wciąż ma się dobrze, nie może trwać wiecznie. I to w porządku.

“Myślę, że prędzej czy później się skończy” – powiedział Kris bez cienia rozczarowania. “To jest coś, co sprawia nam przyjemność spędzać razem tak długo, jak rodzina, i to było takie błogosławieństwo, że myślę, że będziemy mieć najlepsze filmy domowe z życia i będziemy mieć naprawdę niesamowite wspomnienia”.

“Utrzymanie z Kardashianami” 10-lecie specjalne niedziela na E! o 9 wieczorem. ET.