Naczynia Natalie Morales w jej nowej porannej rutynie od czasu przeprowadzki do LA

Nie tak dawno temu nasza ukochana DZISIAJ współgospodarzem, Natalie Morales, przeniosła się na zachód, by usiąść obok Kit Hoover na “Access Hollywood Live”. I mimo że radzi sobie z przejściem zupełnie bezbłędnie, istnieją pewne oczywiste różnice, które pojawiły się w jej porannej rutynie od czasu wymiany stref czasowych. Kiedy nie śpieszy się, próbując sfinalizować scenariusze, zanim wyrusza w powietrze, Natalie prowadzi szlaki kanionu, jedząc awokado na śniadanie i ciesząc się zawsze słonecznym niebem Kalifornii.

Spotkaliśmy się z Natalie, aby dowiedzieć się, jak dostosowuje się do życia na Zachodnim Wybrzeżu w ramach naszej porannej serii rutynowej.

Natalie Morales gives us an inside look at her new morning routine since moving to LA.
Dzięki uprzejmości Natalie Morales

Jak zmieniła się poranna rutyna od czasu przeprowadzki do Kalifornii?

Wciąż się budzę wcześnie – czasami jeszcze wcześniej na hity z okazji DZISIAJ. Może to być pobudka 2: 30-3 rano. Ale przez resztę tygodnia wstaję o 4:45 rano i wychodzę o 5:15. Gdy jeżdżę do pracy, mam zaprogramowaną stację Sirius do kanału 108 DZISIAJ, więc nie tęsknię na wszystko.

Kiedy przybywam do “Access”, mamy poranne spotkanie, aby porozmawiać o show i przygotowaniu dla nadchodzących gości. Przygotowuję show i czytam wiadomości dnia. “Dostęp na żywo” rozpoczyna się o godzinie 8 czasu pacyficznego.

Natalie Morales and Kit Hoover chat with Charlie Puth on set.
Natalie Morales i Kit Hoover rozmawiają z Charliem Puthem na planie.Dzięki uprzejmości Natalie Morales

Kiedy serial się kończy, przygotowujemy się do nocnego show “Access Hollywood” i pracujemy nad scenariuszami. Mój dzień zwykle kończy się około godziny 13:30, ale zwykle mam kilka sesji tygodniowych w programie DZISIAJ po tym, jak “Access” się zamyka. Jestem bardziej zajęty niż kiedykolwiek, ale także kocham moje nowe życie w słonecznej Cali.

POWIĄZANE: Obudź się jak Natalie! Zrób jej codzienny napój śniadaniowy

Co możesz nam powiedzieć o swojej nowej rutynie treningowej??

Uwielbiam to, że już nigdy nie będę musiał biegać na bieżni! Kilka razy w tygodniu jeżdżę z moim kumplem Kitem Hooverem na jednym z pobliskich szlaków kanionowych. Biegam na zewnątrz przez cały czas w mojej okolicy. Biorę również kilka świetnych ćwiczeń, takich jak Orangetheory, czyli kombinacja cardio i odważników. Próbuję wycisnąć trochę ćwiczeń w co najmniej 5-6 razy w tygodniu.

Co to za jedyne śniadanie, na którym nie możesz teraz żyć bez tego, że jesteś w LA?

Awokado! Na toście lub z cytryną i cayenne, z jajkami … Nic nie jest bardziej satysfakcjonujące niż awokado i nie ma go tutaj w Kalifornii. Ponadto, podczas każdego przedpołudniowego pokazu prelive Kit i ja dostaję smoothy z zielonego kale, z kopytką imbirową.

Natalie Morales gives us an inside look at her new morning routine since moving to LA.
Natalie wita Jason Derulo, aby ustawić się w Access Hollywood. Dzięki uprzejmości Natalie Morales

POWIĄZANE: Jeden ruch, który pomaga Natalie Morales zamienić zły poranek w świetny

Jak to jest budzić się codziennie w ciepłej, słonecznej Kalifornii?

Czuję się tak błogosławiony każdego dnia, kiedy budzę się i widzę słońce. To prawda, że ​​mówią, że słońce i brak emocji wpływają na ciebie emocjonalnie. Zdecydowanie przyzwyczajam się do pięknego dnia, każdego dnia … Jedyne, czego mi brakuje? Nosząc grube, dziergane swetry i płaszcze, ale fajnie jest jeszcze chłodzić się w nocy, więc mogę wieczorem wyłapać niektóre z nich.

POWIĄZANE: Gratulacje, Natalie Morales! DZIŚ zakotwiczcie na zachód, aby uzyskać nową rolę

Natalie Morales gives us an inside look at her new morning routine since moving to LA.
Natalie i Anthony Anderson dzielą się śmiechem na planie! Dzięki uprzejmości Natalie Morales

Co cię najbardziej zaskoczyło, będąc na Zachodnim Wybrzeżu?

Cóż, nie jest to zaskakujące, ale wygląda na to, że cały świat działa na Wschodnim Wybrzeżu … Tak więc obudzę się do ponad stu e-maili i tak wiele do zrobienia, zanim jeszcze wyjdę za drzwi. Czasami trudno jest nadążyć za strefami czasowymi.