Myślisz, że Adele grała ciężko na kamerach podczas koncertów? Alicia Keys zabija telefony podczas swoich występów

Światła gasną, muzyka zaczyna się, a telefony i aparaty wychodzą – tak właśnie wyglądają koncerty na żywo. Filmowanie wydarzenia stało się tak samo częścią koncertowego przeżycia, jak kołysanie się w muzyce.

Jednak niektórzy artyści nie są fanami tego zwyczaju. Adele niedawno – i bez ogródek – powiedziała fanowi, żeby spakowała swój profesjonalny sprzęt nagrywający podczas występu we Włoszech. Ale Alicia Keys i inni idą o krok dalej i całkowicie zakazują telefonów.

Alicia Keys używa torebki “Yondr”, aby zablokować telefon na jej koncertach

17 czerwca 2016 r01:07

W rzeczywistości nie uniemożliwiają uczestnikom wejścia na arenę za pomocą urządzeń. Ale uniemożliwiają im korzystanie z nich za pomocą małej skrzynki, która uniemożliwia dostęp do telefonów podczas pokazu.

POKREWNE: “Naprawdę piękne”: Alicia Keys otwiera nowe zdjęcia bez makijażu w nowym eseju

Alicia Keys
Jeśli przyniesiesz swój telefon na koncert Alicii Keys, przygotuj się na zamknięcie go w małym woreczku.John Salangsang / Invision / AP

Gdy fani zgłaszają się na miejsce zdarzenia, ochroniarze umieszczają swoje telefony w sprawie Yondr i to tam pozostają urządzenia, dopóki nie opuszczą koncertu (lub po prostu odejdą od obszaru wydajności, aby szybko zadzwonić lub napisać, jeśli zajdzie taka potrzeba).

“Uważamy, że smartfony mają niesamowitą użyteczność, ale nie w każdym otoczeniu” – wyjaśnił Yondr na swojej stronie internetowej. “W niektórych sytuacjach stały się rozproszeniem i kulą – odcinając ludzi od siebie nawzajem i od najbliższego otoczenia.”

POWIĄZANE: Adele mówi fanowi, żeby odłożył kamerę: “Naprawdę tu jestem w prawdziwym życiu”

koncert fans hold up cel phones
Ludzie robiący zdjęcia z dotykowym smartfonem podczas koncertu muzycznego na żywo na scenie podczas trasy Ace of Heart na arenie sportowej w SalonikachShutterstock

Klucze i inne gwiazdy muzyczne nie są jedynymi, które używają tej technologii. Komicy Dave Chappelle i Louis C.K. są również na pokładzie z zakazem telefonu.

Ale publiczność jest rozdarta.

“W dzisiejszych czasach mój telefon to sposób, w jaki zachowuję pamięć”, powiedział jeden z muzyków Keysa Washington Post. “Chris Brown. Jason Derulo. Mam ich nagranie na moim telefonie. Jeśli nie chcesz, aby twoja muzyka była słyszalna, nie rób tego. “

Inny powiedział Postowi: “To denerwujące, gdy ludzie mają telefony, światła gasną, nie mogą przestać pisać, to jest brak szacunku i lubię Alicię Keys.”

Jeszcze inni niepokoją się potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa, które wiąże się z odmową ludziom szybkiego dostępu do ich telefonów w razie rzeczywistego zagrożenia.

Miley Cyrus i Alicia Keys będą szkolić “The Voice” w przyszłym sezonie

26.2.201601:20

Śledź Ree Hines na Twitterze.