“My Big Fat Greek Wedding” Nia Vardalos rozwodzi się z mężem 25-letnim mężczyzną

Pisarka i gwiazda filmu “My Big Fat Greek Wedding”, Nia Vardalos, zaczyna się rozwodzić.

We wspólnym oświadczeniu dla DZISIAJ, 55-letnia aktorka i jej mąż prawie 25 lat, aktor Ian Gomez, potwierdzili, że rozstali się.

kanadyjski Film Centre Celebrates Their North/South Relationships
Aktorka Nia Vardalos i jej mąż, aktor Ian Gomez, rozstają się po prawie 25 latach małżeństwa.Valerie Macon / Getty Images

“Byliśmy z szacunkiem oddzieleni przez długi okres czasu” – wyjaśniali. “Nasz związek stał się przyjaźnią, więc decyzja o zakończeniu małżeństwa jest całkowicie wzajemna i przyjazna.”

Oprócz pozostałych przyjaciół, Vardalos i Gomez również pozostaną rodzicami. Mają jedną córkę, Ilarię, którą adoptowali w 2008 roku.

“Mamy nadzieję, że przyzwoitość przeważy nad doniesieniami o tej historii, która wkrótce stanie się wczorajszą wiadomością” – kontynuuje ich wypowiedź. “Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności – Nia & Ian”

Wspomnienie! Zobacz, jak w 2002 roku Nia Vardalos mówi “My Big Fat Greek Wedding”

Mar.23.201602:14

52-letnia Gomez była gwiazdą u boku Vardalosa zarówno w jej oryginalnym przeboju kasowym, jak iw sequelu z 2016 roku “My Big Fat Greek Wedding 2”.

Obaj pobrali się we wrześniu 1993 r., Kiedy Gomez nawrócił się na grecką cerkiew prawosławną – znany wątek fabularny fanom pisma Vardalos z 2002 r. Ich małżeństwo częściowo zainspirowało do wielkoekranowej produkcji “My Big Fat Greek Wedding”, jak również jednoosobowej gry scenicznej, która ją poprzedziła..