Możesz podziękować ‘Sesame Street’ i Nickowi Jonasowi za piosenkę lata

To może być piosenka tego lata (w porządku, trochę odważnego przewidywania z naszej strony, ale jedziemy z tym) – i ma się ukazać na “Ulicy Sezamkowej”. Jak to możliwe, pytasz?

Cóż, gdy w sprawę zaangażowany jest Nick Jonas, wszystko może się zdarzyć.

Westchnienie.

“No dalej, chodźmy, policzmy te boki”, 23-letnia piosenkarka śpiewa w popowym utworze trafnie zatytułowana “Check That Shape”, wydana przed datą emisji 21 maja odcinka serialu.

Ale poważnie, nie mówimy tego tylko: piosenka jest tak właściwie wpada w ucho. Tak wpadające w oko, że możesz po prostu znaleźć się z zakłopotaniem na swoim dojeżdżającym do domu z pracy, bez ironii. Tak, w ten weekend możesz umieszczać utwór “Ulicy Sezamkowej” na playliście imprezowiczów.

POWIĄZANE: “Ulica Sezamkowa” przedstawia pierwszą postać z autyzmem: Poznaj Julię

Z Cookie Monster, Bertem i Hrabią u jego boku, Jonas przekształca coś, co mogło być nudnym segmentem o kształtach w przebojowy singiel.

Jasne, śmiejemy się z tego, że Jonas parodiuje typową popową retorykę, śpiewając do tych dosłownych kształtów, jakby były kobietami na parkiecie (“Tam na podłodze jest kształt zbliżający się do mnie …” śpiewa , przed dodaniem kilku wnikliwych obserwacji: “To nie jest okrąg, a kształt nie jest kwadratem” i “To jest kształt, który jest tak piękny / Tak, kształt wypędza mnie z mojego umysłu / Jak to się porusza i jak kształt ślizga się “).

Ale uczymy się też DUŻO.

Ten kształt to pięciokąt, chłopaki. I ten … ten jest ośmiokąt.

ZWIĄZANE: Ed Sheeran odwiedza “Ulicę Sezamkową”, aby wykonać uroczą – i edukacyjną – piosenkę

Niestety, pieśń trwa tylko dwie minuty i pięć sekund, a Jonas spędza większość tego czasu, wodząc poetycko nad kształtem poruszającym się ku niemu na podłodze. Oznacza to, że poznajemy tylko dwa kształty.

Ale, ponieważ ten popularny serial dla dzieci nauczył nas dawno temu, dwa to więcej niż jeden. Weźmiemy to.