Miłość od pierwszego wejrzenia: przyjaciel dzieli moment, w którym Justin Timberlake poznał Jessicę Biel

Są małżeństwem od sześciu lat i mają razem 2-letniego syna, ale ponad dekadę temu Justin Timberlake i Jessica Biel byli zupełnie obcy.

74 Annual Golden Globe Awards - Arrivals
Justin Timberlake i Jessica Biel uczestniczą w 74. corocznych konkursach Golden Globe Awards w dniu 8 stycznia 2017 r. W Beverly Hills w Kalifornii.Frazer Harrison / Getty Images

Obaj stanęli twarzą w twarz podczas Złotych Globów w 2007 roku i według wiarygodnego świadka, iskry przeleciały od samego początku.

Były były Beverley Mitchell, były bywalec “7th Heaven”, wspominał magiczny moment w wywiadzie dla “Access Hollywood Live”.

“Byłem tam, w momencie, gdy nastąpiło połączenie miłosne” – powiedział Mitchell. “Byłem jak:” OK, to się dzieje “.

Najwyraźniej przyszli przyszli pary zrobili doskonałe pierwsze wrażenie.

“To było takie słodkie, ponieważ oni byli jak – to jest ten moment w stylu:” Lubię cię, myślę, że mnie lubisz “- wyjaśniła. “To było bardzo, bardzo słodkie, zdecydowanie flirtowały, były naprawdę urocze”.

Mimo tego fantastycznego pierwszego spotkania Timberlake i Biel zabrali ze sobą czas.

POWIĄZANE: Czy Justin Timberlake i Jessica Biel są gotowe na dziecko nr 2?

W 2012 roku Timberlake powiedział dziennikarzom, jak się z nią skontaktował.

“Zrobiłem to staromodnym sposobem – przez telefon” – powiedział Timberlake na konferencji prasowej. “Jest to coś, czego nauczyłem się zarówno od mojego ojczyma, jak i od mojego dziadka – że jest coś, co nazywa się rycerskością i nie musi umrzeć wraz z narodzinami internetu, tak jak to widzę, jeśli pytasz dziewczynę o randkę, dobrze jest zrobić to w taki sposób, żeby mogła usłyszeć twój głos, musiałem być dość wytrwały, aby ją powiedzieć, tak, ale mam spory upór i jeśli czegoś chcę, trzymam się W końcu się zgodziła.

POWIĄZANO: Jessica Biel tryska nad pozbawionym wad mężem Justinem Timberlake’em na “Ellen”

Justin Timberlake and Jessica Bie
Justin Timberlake i Jessica Biel tańczą razem w meczu koszykówki pomiędzy Memphis Grizzlies i Los Angeles Lakers w Staples Center w dniu 3 stycznia 2017 r..Noel Vasquez / Getty Images

Biel niedawno otworzył także te wczesne dni.

“Nie całowaliśmy się od bardzo dawna, ponieważ był w trasie i rozmawialiśmy przez telefon”, 35-letnia aktorka powiedziała gospodarzowi “Late Late Show” Jamesowi Cordenowi w styczniu.

Ale to było w porządku, ponieważ wiedziała, że ​​mają coś wyjątkowego, jak powiedziała Corden, nadal trzyma kopię starej wiadomości e-mail, w której wyznała przyjacielowi: “Wiem, że zamierzam poślubić tego człowieka”.