Mini-reunion “Boy Meets World”! Ben Savage świętuje zaangażowanie Matthew Lawrence’a

Starzy przyjaciele i “Boy Meets World” razem z Benem Savage i Matthew Lawrence spotkali się w sobotę w Los Angeles.

A moment między starymi przyjaciółmi przywołał wspomnienia z hitu lat 90.

Od lewej do prawej: Will Friedle, Ben Savage, Danielle Fishel, Rider Strong i Matthew Lawrence na planie “Boy Meets World” w 1998 roku.ABC Photo Archives / Getty Images

Savage świętował zaangażowanie Lawrence’a w gwiazdę “Tańca z gwiazdami” Cheryl Burke. Zabrał się na Instagram, aby uczcić tę okazję, udostępniając zdjęcie z imprezy pary i uprzejmą notkę.

Savage, który grał główną rolę, Cory, i Lawrence, który grał Jacka, zagrał w ponad 65 odcinkach razem w komedii familijnej ABC!

Friedle, Savage i Lawrence na planie “Boy Meets World”. ABC Photo Archives / Getty Images

38-letni Lawrence zaproponował Burke (34 lata) w maju w eleganckim ośrodku Montage Laguna Beach poza L.A. Para ta datowała się od 2007 roku..

Tymczasem miłość na żywo Savage’a, Topanga (w tej roli Danielle Fishel), znalazła ją szczęśliwie w marcu, kiedy jej ówczesny chłopak, Jensen Karp, zaproponował.

To nie pierwszy raz, kiedy ta kochająca zabawę ekipa wróciła do siebie.

Savage wraz z gwiazdorami Riderem Silnym i Willem Friedle’em dogonili w kwietniu występ Awesome Con w Washington D.C., miejskiej wersji Comic-Con. No i oczywiście gwiazdy zagrały w serialu “Girl Meets World” od 2014 do 2017 roku.