Meghan Trainor jest zaręczona! Zobacz emocjonalny moment, jaki zaproponował jej chłopak

Meghan Trainor świętowała swoje 24 urodziny w piątek i spędzała wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Ale jej chłopak, Daryl Sabara, dał jeszcze jeden powód do radości, kiedy upadł na jedno kolano i wyciągnął pierścionek.

25-letni aktor “Spy Kids” sprawił, że Trainor stał się czwartą narzeczoną w idealnie zaplanowanej propozycji. Ryan Trainor, starszy brat Meghan, uchwycił ten moment w kamerze i zarówno Trainor, jak i Sabara podzielili się zapierającym dech w piersiach wideo na Instagramie.

POWIEDZIAŁEM JESSSS !!!! Na moje 24 urodziny, miłość mojego życia @darylsabara spełniła wszystkie moje marzenia. Zaproponował mi pod tunelem piękne światełka świąteczne i zaskoczył mnie moją rodziną i przyjaciółmi. Nadal jestem w szoku. Nigdy nie byłem taki szczęśliwy! Dziękuję Darylowi, mojej rodzinie i przyjaciołom za sprawienie, że poczułam się jak prawdziwa księżniczka ���������� i dziękuję @ ryan.trainor za to niesamowite wideo, które będę oglądał w kółko ❤️

Post udostępniony przez Meghan Trainor (@meghan_trainor) na

“I SAID YESSSS !!!!” uradowana piosenkarka napisała w swoim podpisie. “Miłość mojego życia @darylsabara spełniła wszystkie moje marzenia. Zaproponował mi pod tunelem piękne światełka świąteczne i zaskoczył mnie moją rodziną i przyjaciółmi. Nadal jestem w szoku. Nigdy nie byłem tak szczęśliwy! “

Urodzona dziewczyna powiedziała fanom, że będzie oglądać film o zaręczynach “w kółko.” Ryan Trainor uchwycił wszystkie ekstatyczne emocje w montażu wideo i ustawił scenę w muzyce z własną melodią piosenkarza “Beznadziejny romantyzm”.

Meghan Trainor performs during the 2015 kickoff of the Toyota Concert Series on the TODAY plaza
Daryl Sabara nauczyła się języka migowego z Trainorem, gdy wróciła ze swojej drugiej operacji z użyciem strun głosowych tej wiosny. “On jest lepszy niż to, na co mam ochotę”, powiedziała piosenkarka Ellen w kwietniu.DZISIAJ

Sabara – najbardziej znany z roli w serialu “Spy Kids” – podzielił się tym samym wideo z własną wzruszającą wiadomością.

“Wszystkiego najlepszego mojej bratniej duszy” – pisała Sabara. “Dziękuję, że zmieniłeś moje życie na zawsze i dziękuję ci za odpowiedź” tak “! Jesteś najpiękniejszym narzeczonym na świecie. Kocham cię @meghan_trainor. “

Piosenkarka “Dear Future Husband” świętowała swoją pierwszą rocznicę z Sabarą w lipcu. I pomimo dość krótkiego romansu, Trainor wie, że znalazła jedną.

W odpowiedzi na ogłoszenie o zaangażowaniu zetknęła się równie emocjonalnie z Sabarą.

(Kliknij lub przesuń palcem, aby zobaczyć zdjęcia).

Tak się cieszę, że to ty @ darylsabara wiedziałem to od momentu, gdy cię poznałem

Post udostępniony przez Meghan Trainor (@meghan_trainor) na

“Jestem bardzo szczęśliwy, że to ty @ darylsabara wiedziałem o tym od momentu, kiedy cię spotkałem” napisała Trainor w swoim podpisie. Wspólna przyjaciółka, Chloe Grace Moretz, wprowadziła Sabarę i Trainor w 2016 roku.

Młoda para z pewnością ma wiele błogosławieństw świętować w nowym roku!