“Medium Hollywood” ujawnia ostatnie myśli Michaela Jacksona siostrze La Toya

W oczekiwanym sezonie finałowym “Hollywood Medium z Tylerem Henrykiem”, emitowanym w środę wieczorem, widzowie zobaczą emocjonalnego La Toya Jackson dowiedz się o ostatnich chwilach przed śmiercią swojego brata Michaela Jacksona.

Henry opowiada o swoich doświadczeniach związanych z późnym artystą w klipie podglą- dowym udostępnionym przez E!

“Przyznaje, że nie powinien pozostawać sam w tym samym czasie, kiedy został sam” – mówi Henry swoim wyraźnie poruszonym gościem.

Medium dodaje: “Osoba, która powinna być tam, by monitorować, nie monitorowała, a to jest jak:” Ufałem ci, że tam jesteś, ufałem roli, którą miałeś mi pomóc, a ty odszedłeś “. I to tak: “Zawsze powinieneś być tutaj”.

Michael Jackson zmarł w 2009 roku w wieku 50 lat z powodu przedawkowania narkotyków, z których najważniejszym był propofol, silny środek znieczulający, który stosowano w leczeniu jego bezsenności. Śmiertelną dawkę podawał osobisty lekarz Michaela, dr Conrad Murray, który opuścił pokój i wrócił, by znaleźć Michaela nie oddychającego..

The 3rd Annual BET Awards - Backstage and Audience
Michael Jackson z siostrą La Toya Jackson.L. Cohen / WireImage dla BET Entertainment

Murray został uznany winnym mimowolnego zabójstwa dwa lata później.

Henry wspomina te ostatnie chwile z punktu widzenia Michaela. Mówi, że Michael odczuwał słabnącą świadomość, że potrzebuje pomocy w nagłych wypadkach, ale nikt nie był obecny, aby mu pomóc.

“Czuję, że kiedy został porzucony, byłby to idealny czas dla niego, by spróbować dotrzeć do 911, aby spróbować wezwać pomoc” – mówi Henry Toya. “W tym momencie uświadomił sobie, że coś jest nie tak, kiedy był sam i wtedy był świadomy i uświadamia sobie, że coś jest nie tak, ale po prostu nie mam ochoty na to, by ktoś powiedział:” Hej, mam medyczne nagłe, coś się dzieje “.

Pamiętając Michaela Jacksona

25 czerwca 2014 r01:51

Objawienie dotyczące jej młodszego brata było trudne do usłyszenia, ale konieczne do nauki, La Toya mówi później w klipie.

“Myślę, że to, co bardziej boli niż cokolwiek innego, nie tylko potrzebowało kogoś, kto byłby dla niego, ale była zaufana osoba … osoba, która była w tym wewnętrznym kręgu, i ta osoba nie była tam “wyjaśnia LaToya. “I tylko po to, żeby to usłyszeć, tak naprawdę, to po prostu rozdziera cię na strzępy, po prostu chciałem tylko płakać.”

W wywiadzie dla TooFab, La Toya powiedziała, że ​​choć wie, że będą sceptycy, którzy pomyślą, że głos usłyszany przez Henry’ego nie był tym samym, który śpiewał hity takie jak “Billy Jean”, ona sama jest wierząca.

“Są rzeczy, które Tyler mi mówił, że nikt nie wie” – powiedziała.

Pełny finał “Hollywood Medium” odbędzie się o godzinie 21:00. Środa na E!