McDream się skończył! “Grey’s Anatomy” zabija ukochaną główną bohaterkę

McDream się skończył, fani “Gray’s Anatomy”. (Również alert spoilera!)

Choć twórca serialu Shonda Rhimes powiedział: “Wszyscy myślą, że zabijam wszystkich – a ja nie”, faktem jest, że w czwartkowy odcinek, Patrick Dempsey, Dr Derek Shepherd (główna postać od debiutu w 2005 roku), odetchnął ostatni.

Szary's Anatomy
Patrick Dempsey w “Grey’s Anatomy”.ABC

Po trafieniu samochodem w chwili McShockera, doktor Shepherd pozostał na utrzymaniu życia, pozostawiając żonę, tytułową dr Meredith Grey (Ellen Pompeo), aby zdecydować, czy zdjąć go z maszyn. Zrobiła to, a on zmarł (wraz z własnym nekrologiem w Ludzie).

“Derek Shepherd jest i zawsze będzie niewiarygodnie ważną postacią – dla Meredith, dla mnie i dla fanów”, powiedział Rhimes w oświadczeniu. “Absolutnie nigdy nie wyobrażałem sobie pożegnania z naszym McDreamy. Występ Patricka Dempseya kształtował Dereka w sposób, który, jak wiem, oboje mamy nadzieję, stał się znaczącym przykładem – szczęśliwym, smutnym, romantycznym, bolesnym i zawsze prawdziwym – tego, czego młode kobiety powinny wymagać od współczesnej miłości. Jego strata będzie odczuwana przez wszystkich.

“Teraz Meredith i cała rodzina” Grey’s Anatomy “wkraczają na niezbadane terytoria, kiedy wkraczamy w nowy rozdział jej życia, a możliwości tego, co może nadejść, są nieskończone, jak powiedziałby Ellis Grey: Karuzela nigdy się nie kończy, ” ona dodała.

Oczywiście fani wybrali banany w mediach społecznościowych.

Jeden z fanów, “Unbreakable’s” Ellie Kemper, zagrał podczas wspólnego hostingu TODAY’s Take Friday. “To obłąkane, czy ja się mylę? … Nikt nie widział, że nadchodzą, fani są w szoku.”

Rzecz w tym, że kontrakt Dempseya nie wygasł – wciąż ma rok do zrobienia. Ale podobno od jakiegoś czasu podobno mu się udało; w minionym sezonie jego postać spędzała dużo czasu w Waszyngtonie, DC.

Tuż przed ostatnim odcinkiem wyciekł artykuł Entertainment Weekly o jego wyjściu.

Dempsey powiedział EW, że jest w porządku, jeśli chodzi o odejście. “To był naturalny postęp w sposobie, w jaki historia się rozwijała”, powiedział. “To był oczywiście odpowiedni czas.”

Powiedział, że “nadal go przetwarza”, powiedział. “Jest to część procesu żałoby, doświadczenia po” Grey’s “.

Zejście Shepherda nie jest jednak pierwszym szokującym odejściem z serialu. Pojawiły się także:

George O’Malley (T.R. Knight) – Trafiony autobusem, zmarł podczas operacji.

Denny Duquette Jr. (Jeffrey Dean Morgan) – Zakrzep.

Mark Sloan (Eric Dane) – Zdjął wsparcie życia po katastrofie samolotu.

Dylan Young (Kyle Chandler) – Bomba.

Susan Gray (Mare Winningham) – Czkawka. Tak, czkawki.

I co czuje się jak niezliczone inne.

Jednak może nie być to ostatnie chwile, które Dempsey ma w serialu. Według Variety’ego (którego pracownicy zrobili sobie przerwę od pracy, aby obejrzeć transmisję z epizodu) doniósł, że ABC wyśle ​​specjalną dwugodzinną piosenkę “Grey’s” 30 kwietnia, która wydaje się być pożegnaniem z jego postacią i niewątpliwie zawiera retrospekcje.

Zobacz promocję poniżej.

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.