Mayim Bialik ponownie połączyła się z kapeluszem “Blossom” – i była idealna

Na długo zanim zagrała neurobiologa w “Big Bang Theory”, Mayim Bialik był znany ze swojej tytułowej roli jako rozgarniętego nastolatka w filmie “Blossom” – postać, która nie tylko pokazała dziewczynom, że fajnie jest być inteligentnym, ale że było to stylowe nosić floppy kapelusze ozdobione dużymi fałszywymi kwiatami.

Ponad 20 lat po tym, jak seria NBC została zapakowana, aktorka przywdziała replikę jej nakrycia głowy z lat 90., sprawiając, że nasze serca drgają z radości.

Bialik pojawiła się w ostatnim odcinku serialu “Good Mythical Morning”, w którym brała udział w trafnie nazwanej grze “What’s on My Head?” z osobistościami YouTube Rhett i Link.

Po kilku pierwszych rundach, w których trio zmieniło się w sportową mieszankę, tort urodzinowy i miskę z frytkami i guacamole, próbując odgadnąć obiekt, dwaj gospodarze umieścili “wyjątkowy” hełm na Bialiku.

Kwitnąć wearing a funny hat
Kolekcja Everett

POWIĄZANE: “Blossom” kończy 25 lat: nigdy nie zapomnimy niesamowitych czapek programu

“To naprawdę lekkie uczucie” – zauważyła, ograniczając możliwości serią pytań.

“Czy to narzędzie?” zapytała. “Czy to jest ozdobne, czy jest to element ubioru, czy to coś, co nosisz na głowie, czy to kapelusz?”

Zanim dotarła do “Blossom”, potrzebowała jeszcze pięciu pytań.

Kwitnąć wearing a funny hat
Kolekcja Everett

POWIĄZANE: Mayim Bialik o tym, dlaczego “Blossom” był “przełomowy”, gdzie postać byłaby teraz

“Czy jest to kapelusz z epoki historycznej, czy pochodzi z XX wieku, czy pochodzi z roku 1950. Czy jest to coś, co nosisz w sportowym wydaniu, czy jest to kapelusz kobiecy, czy ozdobiony kwiatami?”

Po ostatecznym zgadnięciu, Bialik spojrzał na siebie w lustrze, a jej reakcja była urocza.

Obejrzyj pełny film powyżej!