Mayim Bialik i Marcie Leeds odtworzą kultową scenę “Plaże” 28 lat później

Minęły już 28 lat, odkąd Bette Midler i Barbara Hershey nauczyły nas, ile łez mogliśmy przelać na dużym ekranie dramatów BFF – ale nie tylko oni sprawili, że poczuliśmy moc miłości i straty w “Plaach”.

PLAŻE, Mayim Bialik, Marcie Leeds
Mayim Bialik i Marcie Leeds w 1988 r. “Plaże”.Kolekcja Everett

Weteran aktorki grał kolegów C.C. Bloom i Hillary Whitney w dorosłym życiu, ale to Mayim Bialik i Marcie Leeds przedstawili nas duetowi, gdy spotkali się po raz pierwszy w wieku 11 lat..

Teraz dzieci są już dorosłe i zabierają nas na plażę!

Właściwie to opuścili plażę w nowym klipie na kanale Bialika w YouTube. Ale odtworzyli niezapomniane momenty otwarcia filmu.

Wrócili nawet do swoich starych kostiumów. Raczej.

Marcie Leeds and Mayim Bialik recreate the iconic opening scene from the movie, 'Beaches.
Marcie Leeds i Mayim Bialik odtwarzają kultową scenę otwierającą z filmu “Plaże”.Youtube

“Nie jestem nikim innym jak fantastycznym, znanym na całym świecie cudem dziecka, C.C. Bloom,” Bialik deadpans w filmie. “Ta-da.”

Re-shoot jest naprawdę bardziej wysyłką niż wiernym hołdem, ale dla fanów oryginału jest to równie zabawne.

POWIĄZANE: Mayim Bialik o tym, dlaczego “Blossom” był “przełomowy”, gdzie postać byłaby teraz

Klip był czymś więcej niż połączeniem filmowym dla Bialika i Leeds. Oboje nie widzieli się od dziesięcioleci, ponieważ niedługo po “Plaach” Leeds opuściła świat aktorski – decyzję podjęła po tym, jak zamknęła usta nagrodzonym Oscarem aktorem.

“Po” Plaże “, zrobiłem epizod” Rodzicielstwa “z Leonardo DiCaprio – wyjaśnił Leeds w wywiadzie dla Bialika dla Grok Nation. “To był pierwszy raz, kiedy kogoś pocałowałem i było to dla mnie naprawdę ciężkie i dziwne, więc zdecydowałem, że nie mam ochoty zajmować się takimi rzeczami.”

Chociaż była to strata dla showbiznesu, Leeds stał się zyskiem dla społeczności medycznej. Obecnie jest chirurgiem w Arizonie z imponującą historią, która uczestniczyła w ofiarach tuzańskich strzelanin z 2011 roku – w tym kongresmanki Gabrielle Giffords.

Śledź Ree Hines na Twitterze.