Matt Damon porywa Jimmy’ego Kimmela, gospodarza “Jimmy Kimmel Sucks”

Matt Damon wreszcie zemścił się na Jimmy Kimmel. Aktor przejął kontrolę nad wieczornym występem Kimmela w czwartek wieczorem, zaczynając od napisów – tytuł ABC został poprawiony do “Jimmy Kimmel Sucks”, a twarz gospodarza została zniekształcona – i kontynuował monolog, wywiady gościnne i konkluzje serialu.

WIDEO: 5 najlepszych klipów z filmu “Jimmy Kimmel Live”

Przedstawienie rozpoczęło się od teledysku, który został wydany wcześniej w dniu Damon ze związanym i zakneblowanym Kimmelem, którego porwał. Po ogłoszeniu kredytów – gdzie wszyscy goście, w tym akt muzyczny, zostali ogłoszeni “Mattem Damonem” – aktor wyrzucił Kimmela na scenę, wciąż uwiązany taśmą klejącą i zakneblowany krawatem.

“Witamy w dzisiejszym odcinku” Jimmy Kimmel Sucks. ” Jestem waszym gospodarzem, Matt Damon – powiedział. “Pozwól, że cię o to zapytam, jako że publiczność jest dziwna, gdy widzisz osobę z prawdziwym talentem, która jest gospodarzem tego programu?”

Damon wyjaśnił, że Kimmel uderzył go z serialu “1,205 razy” – nawiązanie do tego, kiedy Kimmel po raz pierwszy zaczął swój talk show i zaczął podpisywać się pod hasłem “Przepraszam Matta Damona, zabrakło nam czasu” – żart był taki, że żaden gość, który miał na antenie, nie posiadał mocy gwiazdy Damona.

Powiedział, że “czekał na tę chwilę przez długi, długi czas, jak wtedy, gdy straciłem dziewictwo, ale to potrwa dłużej niż sekundę”.

Damon przyrównał się także do Luke’a Skywalkera i Kimmela do Gwiazdy Śmierci, mówiąc o Kimmel: “Jest duży i okrągły i łatwo zniszczony przez swoją śmietnik”.

Kontynuował: “Spójrz na Jimmy’ego, z kneblowaniem w ustach Nigdy nie byłeś zabawniejszy, mój przyjacielu, Jimmy Kimmel jest na nocnym talk show gospodarzom, czym jest Magic Johnson … późno-nocnym talk show zastępy niebieskie.”

Damon również wprowadził zmiany na show, w tym zastąpienie pomocnika Guillermo z Andym Garcia – który przyszedł z ciężkim, guillermo-podobnym akcentem – oraz z bandleaderką Cleto Escobedo Jr. z Sheryl Crow (która później wykonała swój nowy singiel, “Łatwy”). Ben Affleck pojawił się także jako posiadacz karty do gry, który okazał swoją lojalność wobec Kimmela, podczas gdy Robin Williams wpadł do żartów podczas monologu.

“To niewiarygodne – zajęło Jimmy 10 lat, aby osiągnąć to, co właśnie osiągnąłem w 90 sekund” – powiedział Damon o zmianach w programie.

Wyjaśnił, że źródłem całej “nienawiści i goryczy” jest to, że Kimmel jest ambitnym aktorem, a Damon pokonał go w każdej roli, jaką chciał. Film z “przesłuchań” Kimmela pokazał, że próbuje odgrywać role w “Polowaniu na dobre”, “Biurze dostosowania”, “Szczęśliwych stopach 2”, “Kupiliśmy zoo”, “Utkwiłem w tobie” i “Ultimatum Bourne’a”, podczas którego Kimmel był zdezorientowany tym, kto grał Jasona Bourne’a pomimo faktu, że film był trzecim w serii z udziałem Damona.

WIDEO: Matt Damon porywa Jimmy’ego Kimmela przed długo oczekiwanym “Live!” wygląd

Wielu gości-A-listerów pojawiło się jako goście – Nicole Kidman, Gary Oldman, Amy Adams, Reese Witherspoon i Demi Moore – wszyscy kontynuowali żart, mówiąc, że Kimmel “f —— sucks” (Kidman ), jest kłamcą, który kiedyś ugotował pizzę DiGiorno i przekazał ją jako domowej roboty (Moore) i wsunął język podczas pocałunku na powietrzu (Adams).

W pewnym momencie Damon żartował: “Jimmy zawsze narzeka na to, jak ciężko jest to, że to gwiazdy książki na tym koncercie. Jesteśmy tylko w połowie drogi i zarezerwowałem siedem wielkich gwiazd – a to nawet mnie nie liczy!”

Kilka innych znanych twarzy – wraz z rodzicami Kimmela – pojawiło się także w nagranych filmach, by uhonorować Damona. Powiedział Don Cheadle: “Dziękuję za umożliwienie Ameryce ponownego śmiechu”. Tymczasem rodzice Kimmela powiedzieli Damonowi, że jest “synem, którego zawsze pragnęliśmy”.

Damon wyreżyserował także byłego Kimmel, Sarah Silverman, z którym Damon nakręcił film “I’m F —— Matt Damon”, który stał się wirusowy w 2008 roku (Kimmel i Affleck wydali później następującą informację: “Jestem F —— Ben Affleck “). Silverman opisał jej związek z Kimmelem z gospodarzem.

“Wiesz, kiedy jesteś w Nowym Jorku i przekazujesz sprzedawcom hot-doga i myślisz:” Nie mam zamiaru zjeść jednego, to nie dla mnie “, a wtedy zapach dostaje się do ciebie, a ty dwaj funty lub trzy z nich? A później jeden, wymiotujesz: “Dlaczego włożyłem to we mnie?” A ty myślisz o okryciu i wszystkich wnętrznościach, które prawdopodobnie tam są? Więc myślę, że tak jest. “

Kimmel, nawiasem mówiąc, ledwie wypowiedział słowo podczas całego epizodu, mimo że był cały czas na scenie.

Pod koniec występu Damon zapytał Kimmela: “Czy jest coś, co chciałbyś powiedzieć, zanim wszystko załatwimy?” “Czekaj, przepraszam, nie mamy czasu.”

Podczas antenowania Wschodniego Wybrzeża Kimmel napisał na Twitterze: “Wygrywasz w tej rundzie Matt Damon, ale wygrywam wojnę”.

Powiązana zawartość:

  • Ryan Gosling kupił “setki” kojców Girl Scout
  • Brad Paisley śpiewa “The Ballad of Honey Boo Boo”
  • Jennifer Aniston niszczy nowy zestaw Kimmela

Więcej w The Clicker:

  • Ocalały z Katriny przesuwają sędziów “American Idola” do łez
  • Zwycięzca “America’s Next Top Model” poważnie ranił twarz w wypadku
  • Finał “American Horror Story” pozostawia jedną z pozostałych postaci
  • “Walking Dead” showdown: Rick vs. Gubernator w nowym zwiastunie