Matt Damon daje zabawne przemówienie na MIT

Matt Damon wrócił do swojego rodzinnego miasta w Bostonie, aby doradzić klasie MIT w 2016 roku w zabawnym przemówieniu w piątek.

Matt Damon wydaje zabawną przemowę na MIT

Jun.06.201600:34

Aktor i twórca filmu podzielali słowa mądrości i mnóstwo mądrości – większość z nich o sobie i swojej hollywoodzkiej karierze.

“Bądźmy szczerzy, to zaszczyt, którego tak naprawdę nie zarobiłem”, powiedział 45-letni Damon. “Zamierzam to powiedzieć, widziałem listę poprzednich mówców rozpoczynających działalność – Nagrodę Nobla zwycięzcy, sekretarz generalny ONZ, prezydent Banku Światowego, prezydent Stanów Zjednoczonych. “

Aktor Matt Damon gestures during his address at the Massachusetts Institute of Technology's commencement in Cambridge, Mass.
Aktor Matt Damon gestykuluje podczas przemówienia w Massachusetts Institute of Technology w Cambridge, Massachusetts, piątek, 3 czerwca 2016.Charles Krupa / AP

“A kto dostał?” Facet, który zrobił głos dla konia z kreskówek “- powiedział Damon, odnosząc się do filmu” Duch: Ogier Cimarrona “.

Aktor również żartował sobie z tego, że był na studiach. Chociaż krótko uczęszczał na Harvard University, wyjechał, aby kontynuować działania razem ze swoim kumplem Benem Affleckiem.

POWIĄZANE: Ben Affleck podkrada Matta Damona na “Jimmy Kimmel Live!”

en Affleck and Matt Damon attend The Project Greenlight Season 4 premiere of 'The Leisure Class'
Ben Affleck i Matt DamonPaul A. Hebert / AP

Jako scenografia do filmu z 1997 roku “Good Will Hunting”, MIT odegrał rolę w przełomowym sukcesie duetu. Czy polowanie, postać Damona w filmie, jest dozorcą MIT, kiedy rozwiązuje problem matematyki bliski niemożliwości. Obaj aktorzy zebrali słynną nagrodę Akademii za scenariusz do filmu.

Ale ich ścieżka, na początku, była pełna niepowodzeń. Tak przynajmniej powiedział aktor absolwentom. I właśnie te niepowodzenia ostatecznie pomogły je ukształtować.

“Jak powiedział kiedyś wielki filozof Benjamin Affleck:” Osądźcie, jak dobre są moje dobre pomysły, nie jak złe są moje złe pomysły “- powiedział Damon.

Matt Damon attends the European premiere of
Matt DamonMark Cuthbert / Getty Images

“Musisz dopasować się do swojej zbroi. Musisz przygotować się, by zabrzmiało to jak głupiec. Brak odpowiedzi nie jest kłopotliwy – to szansa “- powiedział Damon.

Oczywiście Damon, który angażuje się w różne sprawy polityczne, żartował z okazji wyborów prezydenckich, ale poważnie nakłaniał absolwentów do zastanowienia się, na co mają ochotę robić na świecie..

POWIĄZANE: Matt Damon reaguje na “The Martian”, zdobywając nominację do Złotego Globu – jako komedię

“Na czym polega problem, który spróbujesz rozwiązać? Bez względu na twoją odpowiedź, to nie będzie łatwe – powiedział Damon.

“Czasami twoja praca trafi w ślepy zaułek, czasami twoja praca będzie mierzona w pół kroku, czasami twoja praca sprawi, że będziesz nosić biały cekinowy uniform wojskowy i miłość do Michaela Douglasa”, żartował Damon, odnosząc się do swojej roli w Liberace biograficzny “Za świecznikami”.

“W porządku, może to tylko moja praca, ale dla wszystkich tutaj, twoja praca zaczyna się dzisiaj”, podsumował Damon.

Matt Damon na Ben Affleck: “Nie ma nikogo, kto byłby bardziej niezrozumiany”

10 października 2015 r00:33