Matka Jolie atakuje w Voight

Być może umarła na początku tego roku z powodu raka jajnika, ale matka Angeliny Jolie, Marcheline Bertrand, zaatakowała byłego męża Jona Voighta w testamencie..

Na liście jej aktywów, którą własnoręcznie złożył Bertrand w maju 2006 r., Zmarła aktorka miała w swoim majątku 180 000 dolarów, co, jak twierdziła, należało się jej w “oblubieńczej pomocy” od jej Voight. Oboje rozstali się w 1978 roku. Niedawno wydany dokument bez wątpienia doda paliwa do hollywoodzkiego feudu, który zmusił Bertranda i jej dzieci do Voighta, Angeliny i brata Jamesa Haven, przeciwko ojcu. Ostatnie doniesienia mówiły, że Jolie i Haven uważają się za sieroty po śmierci matki. Jest również szeroko relacjonowane, że dwoje nie rozmawia z ojcem.

Zgodnie z wolą Bertranda aktorka opuściła rodzinę o wartości ponad 2 milionów dolarów. Choć większość jej majątku jest podzielona między Jolie i Haven, Bertrand zostawił 100 000 $ 5-letniemu Maddoxowi Jolie-Pittowi, “jej ukochanemu wnukowi”. Dodatkowo Bertrand pozostawił 100 000 dolarów Johnowi Trudell, byłemu muzykowi i aktywistce politycznej, o której ona mówi. “jedna z miłości mojego życia”.

Na swojej ręcznej liście aktywów Bertrand dodała także do swojej woli Zahara i “nowego, cennego”, Shiloh-Nouvelle Jolie Pitt, pozostawiając im także 100 000 $.