Mariel Hemingway mówi, że była “naiwna”, gdy Woody Allen zaprosił ją do Paryża

Fragment z nowego pamiętnika Mariel Hemingway, “Out Came the Sun”, niedawno ujawnił, że odrzuciła zaliczkę Woody Allen, gdy miała zaledwie 17 lat. W czwartek aktorka zatrzymała się DZISIAJ i podzieliła się szczegółami tego pamiętnego spotkania.

Mariel Hemingway rozmawia o nowych książkach, o rodzinie

09.04.201505:22

Wszystko stało się po tym, jak Hemingway i Allen nakręcili zdjęcia do swoich hitów z 1979 roku “Manhattan”, w których Hemingway – 26 lat młodszy – grał dziewczynę Allena.

“Szczerze mówiąc, Woody Allen traktował mnie wspaniale”, powiedziała Savannah Guthrie TODAY’owi. “Zaprosiłem go, by przyjechał do Idaho, aby go odwiedzić … [Myślałem] pokazał mi Manhattan, a ja pokażę mu Idaho.”

Mariel Hemingway
Mariel Hemingway i Woody Allen w 1979 roku “Manhattan”.DZISIAJ

Dla Hemingwaya Idaho było domem dla swojej rodziny i niewinności.

“Woody Allen pojawia się w Idaho i poprosił mnie, żebym pojechał do Paryża” – wyjaśniła. “W moim naiwnym umyśle – widzicie, grałem postać, która jest naprawdę wyrafinowana, ale to nie był Mariel Hemingway z Idaho.”

Tak więc, na początku, tak naprawdę nie rozumiała implikacji swojego zaproszenia. W swoich wspomnieniach napisała, że ​​nie wie, “jakie będą ustalenia” w Paryżu. I podczas gdy ona chciała, aby jej rodzice odwołali tę podróż, “Nie zrobili tego, a oni delikatnie mnie zachęcali”.

Mariel Hemingway
Muriel Hemingway w dniu DZISIAJ, 9 kwietnia 2015 r.DZISIAJ

Więc co to “naiwny” nastolatek zrobić?

“W zasadzie, właśnie powiedziałem:” Nie sądzę, żebym mógł pojechać do Paryża, bo nie sądzę, że dostanę swój własny pokój “- wspomina..

Guthrie pochwaliła swoją młodzieńczą decyzję, mówiąc do gwiazdy: “Byłeś mądry poza swoje lata”.

“Proszę bardzo!” powiedział Hemingway z uśmiechem.

Oczywiście, teraz aktorka jest już dorosła i ma wiele do powiedzenia na temat incydentu z Allenem i wiele więcej.

Obejrzyj klip, aby zobaczyć, co jeszcze nam powiedziała, i sprawdź jej najnowsze książki “Out Came the Sun” i “Invisible Girl” – teraz w księgarniach – jeszcze więcej.

Śledź Ree Hines w Google+.