Mariah Carey została oskarżona o “picie i narkotyki” podczas karmienia piersią – mówi mąż

Nowa mama Mariah Carey miała w tym tygodniu nieoczekiwanego gościa w szpitalu: pracownika socjalnego, który według jej męża, Nicka Cannona, badał twierdzenie, że Carey nadużywa swoich nowo narodzonych bliźniaków przez spożywanie alkoholu i narkotyków podczas karmienia piersią.. 

Cannon powiedział CNN, że sytuacja mogła zostać wywołana po tym, jak pielęgniarka zasugerowała, aby Carey wypił niewielką ilość ciemnego piwa, aby pomóc w karmieniu piersią, i wierzy, że ktoś, kto próbuje sprzedać tę historię brukowcom, może być za nią.

“Służby ochrony dzieci zostały wezwane z zarzutami, że, wiesz, było trochę picia i narkotyków i wszystko, co dzieje się w szpitalu, co znowu nie ma dla mnie sensu”, powiedział Cannon w wywiadzie dla CNN Piers Morgan w czwartek wieczorem. “W jaki sposób szpital mógłby na to pozwolić?”

Cannon kontynuował, mówiąc, że ludzie, którzy chcą sprzedać tę historię mogli być za incydentem.

“Sądzę, że ktoś mógł to podsłuchać (sugestia), a to jest dobry sposób na szybkie zarabianie pieniędzy lub wywoływanie tabloidów” – powiedział Cannon. “To trochę smutne, że ludzie myślą, że zarabiamy pieniądze od tych noworodków.”

Powołując się na zasady poufności, Departament ds. Dzieci i Opieki Rodzinnej w Los Angeles nie komentuje.