Marge Simpson wreszcie dostaje nową sukienkę, dzięki ‘Project Runway’

Po prawie ćwierćwieczu w telewizyjnym świetle reflektorów – przez cały czas uprawiając tę ​​samą zieloną sukienkę – Marge Simpson w końcu zdobyła nowy strój, dzięki “Project Runway: All Stars”.

W wiadomości wideo dla projektantów, ula uroda przyznał, że nie nadąża za najnowszymi trendami mody.

“Zwykle mam jedną prostą filozofię mody: znajdź sukienkę, która wygląda dobrze na tobie i noszę ją codziennie przez resztę życia” – powiedziała animowana matriarcha.

Ale z elegancką randką z mężem, Homerem, który pojawił się w 25 rocznicę programu, była gotowa na zmianę. Ponieważ jest to pierwsze nowe ubranie, które zdobyła od jakiegoś czasu, Marge bardzo głośno mówiła o tym, jakiego rodzaju stroju ona – i nie – chce zobaczyć zejść z wybiegu.

“Nie ma zieleni!”, Oznajmiła Marge, dodając, że Homer zażądał, aby strój był “łatwy do usunięcia”, gdyby czuł się szczególnie roztrzepany po zbyt wielu Duffach. (Ahem!)

“To nie jest najtrudniejsze wyzwanie, jakie mieliśmy, ale z pewnością jest to najbardziej zagmatwane”, powiedział projektant Christopher Palu, wędrując bez celu po pokoju roboczym.

Ponieważ Marge nie występowała na wybiegu, jej moda została pozostawiona w rękach gospodarza Alyssy Milano, sędziego Isaaca Mizrahi i trzech gości: projektantki Stacey Bendet, aktorki Abigail Breslin i zwycięzcy zeszłorocznego “Project Runway: All Stars” Anthony Ryan.

Podczas gdy wszystkie stroje projektantów z pewnością miały więcej pizzazz niż zmęczona zielona sukienka Marge, kilka upadło, w tym futurystyczna suknia Jeffreya Sebelii.

Irina Shabayeva, dramatyczna fioletowa sukienka z bakłażana, została ostatecznie uznana za idealny strój na randkę dla Marge, a ostatecznie to Sebelia została wysłana do domu.

Chociaż załamał się ze łzami, gdy ogłoszono, że nie ma go w domu, zszedł z wysiłku, głosząc – co jeszcze? – “D’oh!”

Obejrzyj klip, aby zobaczyć zwycięski wygląd Shabayevej i spodziewaj się, że wkrótce pojawi się więcej. Sukienka będzie prezentowana w przyszłym odcinku “The Simpsons”. 

“Project Runway: All Stars” emitowany jest w czwartki o godzinie 21:00. ET na całe życie.