Mandy Moore składa serdeczne podziękowania dla byłego chłopaka w rocznicę jego śmierci

Czas może złagodzić ból utraty, ale to nie znaczy, że odchodzi.

A dla Mandy Moore, utrata Adama Goldsteina (lepiej znanego jako DJ AM) dziewięć lat temu wciąż jest czymś, co ma na nią wpływ. Gwiazdka “This Is Us” zamieściła zdjęcie Goldsteina na swoim Instagramie we wtorek wieczorem, pisząc “Tęsknię za tobą każdego dnia”:

9 lat. Tęsknię za tobą każdego dnia, Adam. #djam

Post udostępniony przez Mandy Moore (@mandymooremm) na

Moore i Goldstein umawiali się przez dwa miesiące w 2007 roku, ale później pozostali dobrymi przyjaciółmi. Kiedy wracał do zdrowia po urazach, które doznał w katastrofie lotniczej w 2008 roku, poleciała do swojego łóżka, by udzielić wsparcia. Goldstein był didżejem od 13 roku życia i był pierwszym takim wykonawcą, który zarabiał milion dolarów w Las Vegas.

Zmarł w 2009 roku w wieku 36 lat z powodu przypadkowego przedawkowania narkotyków w jego mieszkaniu w Nowym Jorku w 2009 roku, według doniesień.

Mandy Moore/DJ AM
Mandy Moore i DJ AM w Pure nightclub 2008 w Las Vegas w stanie Nevada.WireImage

Moore często wspomina swoją zaginioną przyjaciółkę za pomocą internetowego hołdu. W 2015 roku nazwała go “jedyny w swoim rodzaju” i dodała: “Nadal nie widzę”, publikując ten Instagram:

Ten facet. Jedyny w swoim rodzaju. Ostatnio dużo o tym myślałem … Wciąż słyszę twój śmiech i och, człowieku, tęsknię za twoimi uściskami bardziej niż cokolwiek. Prawie 6 lat i wciąż nie mogę się doczekać … #adam

Post udostępniony przez Mandy Moore (@mandymooremm) na

A w 2014 roku zauważyła, że ​​tęskniła za swoją “słodką, uśmiechniętą twarzą”.

Tęsknisz za tą słodką buzią i uśmiechem dzisiaj i każdego dnia. Trudno uwierzyć, że minęło 5 lat odkąd wszyscy straciliśmy tak jasne światło. Myśląc o tych, którzy go znali i kochali, i świętowali całą niezaprzeczalną dobroć, którą wniósł do naszego życia. Xo #Adam #djam

Post udostępniony przez Mandy Moore (@mandymooremm) na

Mamy nadzieję, że pamiętanie o jego życiu przyniesie ci spokój, Mandy.

Mandy Moore opowiada o “This Is Us” i jej nadchodzącym małżeństwie

Jun.08.201802:43

Śledź Randee Dawn na Twitterze.