Mama Cory Monteith pamięta moment, w którym dowiedziała się o jego śmierci: “Właśnie się zamknąłem”

Pięć lat po śmierci gwiazdy “Glee” Córy Monteith, jego mama, Ann McGregor, otwarcie mówi o niszczącej stracie syna.

W nowym wywiadzie dla magazynu People, McGregory ujawniła, że ​​wciąż może doskonale zapamiętać straszny moment, w którym dowiedziała się, że Monteith umarła. “Dostałem telefon od Lei (Michele, jego gwiazdy i dziewczyny) i krzyczała:” Czy to prawda? ” Nic nie słyszałem, a minutę później policja zapukała do moich drzwi.

Obraz: Cory Monteith
Gwiazda “Glee” Cory Monteith zmarła w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków 13 lipca 2013 r.Jordan Strauss / AP

Monteith, który przez całe życie zmagał się z uzależnieniem, zmarł w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków w wieku 31 lat. Jego ciało odkryto w Vancouver, Kanada, pokój hotelowy 13 lipca 2013 r. Raport koronera ujawnił, że pił i używa narkotyków leki, w tym heroina i morfina.

“Właśnie się zamknąłem, ponieważ ból był zbyt wielki” – wspomina McGregor, zdając sobie sprawę, że jej syn zniknął.

Jako przedwcześnie inteligentny młodzieniec – Monteith nauczył się czytać w wieku 3 lat i pomijał zarówno przedszkole, jak i pierwszą klasę – aktor zawsze przyciągał starszych dzieci.

“Był taki rozdźwięk, ponieważ był tak bardzo wyprzedzony, że zawsze kojarzył się ze starszymi dziećmi” – mówi McGregor.

W wieku 13 lat Monteith eksperymentował z narkotykami i alkoholem. Do 15 lat ukończył swój pierwszy trening rehabilitacyjny. W końcu porzucił szkołę średnią i przeżył okresy na ulicach.

LIS's
Lea Michele i Cory Monteith występują razem w scenie z trzeciego sezonu “Glee”.FOX poprzez Getty Images

Choć grając Finna Hudsona, uroczą rozgrywającą drużynę futbolową McKinley High School, na “Glee” przyniosła mu sławę, McGregor mówi, że jej syn nie był “wystarczająco twardy”, by poradzić sobie z hollywoodzkim zwiastunem.

“Nie był gotowy na świat, w który się zaangażował”, powiedział McGregor. “Nie dbał o sławę ani fortunę, nazwał to tworzywem sztucznym, było dla niego zbyt powierzchowne, był zbyt uziemiony, a jego serce było zbytnio nie mógł być wystarczająco twardy, by poradzić sobie z Hollywood.

McGregor wierzy, że jej syn ma dla niego świetlaną przyszłość, co powoduje, że jego śmierć staje się coraz bardziej bolesna.

“Nadchodzi najlepsza część życia Cory’ego”, podzielił się McGregor. “Nadal miał tak wiele do życia.”

Wywiad z magazynem People z McGregorem trafia do kiosków w piątek.

“Glee” ujawnia szczegóły pożegnania Cory Monteith

Aug.02.201300:58