Małżeństwo Rachael Ray “nie doszło do naprawy”

Pomimo ich szczęśliwego wyglądu zewnętrznego, celebra Rachael Ray i mąż John Cusimano zmierzają do rozwodu, jak twierdzi National Enquirer.

Źródło zbliżone do pary wyjaśniło, jak oczywiste są problemy, jakie pojawiły się podczas wizyty z rodziną w czasie świąt Bożego Narodzenia. “To miał być szczęśliwy czas wakacji, ale Rachael i John sprawili, że nastrój jest napięty” – powiedział do Enquirera. “Kiedy przybyli, John pozostał na zewnątrz przez 15 minut. Kiedy w końcu wszedł do domu, Rachael zachowywała się tak, jakby go tam nie było. Nawet zamknęła oczy, więc nie musiała patrzeć mu w oczy!

Później tego samego wieczoru Rachael rzekomo podarowała Johnowi sypialnię. “Został odesłany do spania na małym strychu na piętrze, gdzie zwykle śpi jedna z kotek matki Rachael.”

Publicysta Rachael powiedział Enquirerowi, że ta historia jest nieprawdziwa, ale źródło magazynu podkreślało, że związek jest “nie do naprawienia” i prawdopodobnie skończy się “przed końcem roku”.

Ciężkie zmartwienia Jessiki AlbyW szóstym miesiącu ciąży Jessica Alba jest coraz bardziej zaniepokojona. Life & Style donosi, że aktorka boi się zwykłego przyrostu masy ciała u dziecka, w wyniku czego ma obsesję na punkcie ćwiczeń.

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Widowiska gwiazdy

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. w “Let’s Be Cops”, czerwonym dywanie, Selena Gomez jest unieśmiertelniona w wosku i więcej.

“To tak, jakby trenowała do maratonu”, mówi źródło, które szpiegowało Jessicę ćwiczącą na siłowni. “To nie wygląda normalnie, ciężarna kobieta tak bardzo się wystawia. Trenerzy mówią kobietom w ciąży, aby nie przesadzały, ale ona nie słucha.

Pewien anonimowy użytkownik powiedział zespołowi Life & Style, że przyczyna nadmiernego wysiłku Jessiki jest bezdyskusyjna. “Nic dziwnego, że się wkurza – jej ciało pomaga jej stać się gwiazdą.”

Wraz z hukiem dla niemowlęcia w Hollywood, stres ma wyglądać dobrze wraz z innymi mamami, które mają być gwiazdami. “Każdego dnia, gdy robi się większa, ćwiczy więcej”, powiedział przyjaciel magazynu Jessica. “Czuje presję, by dobrze wyglądać w ciąży.”

Danie w locieWyjaśniając znaczenie przyjaźni w wywiadzie dla magazynu Star, George Clooney zwrócił uwagę, że Al Cowlings jest modelowy kumpel. “On był tym, który prowadził O.J. Samochód Simpsona, kiedy był w biegu – powiedział George. “Zawsze lubiłem tego gościa. Wiesz, twój kumpel przychodzi do ciebie i mówi: “Zabierz mnie stąd.” Idź: “Dobrze, będę prowadzić. Idź po maskę, paszport, 20 000 $ i wskocz z tyłu. “Lubię myśleć, że prowadzę.” … Britney Spears nie dostaje współczucia od szorstkiego sędziego “American Idol” Simon Cowell. “Britney wniosła to na siebie” – powiedział Simon w lustrze. “Myślę, że manipulowała tym wszystkim, jak machanie testem ciążowym w kamerach. Słyszałem, że nie opuści domu, dopóki nie będzie tam wystarczającej liczby fotografów. “… W ostatnim wywiadzie dla magazynu Empire,” Lost ” Matthew Fox przyznaje, że nie jest typem prawa i porządku. “Cały czas łamam prawo!” Ujawniła publikacja “Zagubiona gwiazda”. “Zrobiłem dużo nielegalnych narkotyków, ale myślę, że wszyscy świadomie łamią prawo dość często, prawda? Nie potrafię sobie wyobrazić, by moje życie było całkowicie zgodne z prawem. To byłoby trudne. “

Tabloid Tidbits jest kompilowany przez Ree Hines.